Помер львівський поет Григорій Чопик

У Львові помер поет, філолог-полоніст Григорій Чопик.
Про це 14 вересня повідомили на сторінці наукової бібліотеки Львівського університету імені Івана Франка.
Там кажуть, що Григорій Чопик упродовж 2003-2017 років обіймав посаду Вченого секретаря бібліотеки.
Про час і місце парастасу й похорону повідомлять згодом, додали.
Що відомо про Григорія Чопика
Він був поетом, літературознавцем, громадським діячем. Народився у лютому 1957 році у Беневій, що в Тернопільській області.
Впродовж багатьох років працював вченим секретарем Наукової бібліотеки Університету. Автор низки публікацій про творчість Василя Пачовського, Богдана Лепкого, Юліуша Словацького, Станіслава Пшибишевського, Бруно Шульца, Олеся Гордона у вітчизняних і закордонних наукових виданнях, а також перекладів із польської та російської мов.
Опублікував книжки «Василь Стефаник» (2001), «Українська розвідниця Ольга Басараб» (2004), поетичну збірку «Чорна чайка» (2005), розповідали раніше у бібліотеці.
Григорій Чопик також був співорганізатором IX–ХV Форумів видавців у Львові.
У Львівському університеті викладав та вів наукову роботу.
Коментарі