Айтівці запускають курс для переселенців на Львівщині

Науково-дослідницька-робота-студентів
ілюстративне фото

ІТ-компанія SoftServe оголошує про старт курсу з основ ІТ для українців з постраждалих громад, які наразі живуть у Львівській області. Це один з регіонів, який прийняв найбільше внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з початку повномасштабного вторгнення – понад 100 тисяч осіб. 

Про це нам розповіли у компанії.

В межах цього набору навчання зможуть пройти 150 осіб. Реєстрація відбувається через партнерські організації, зокрема, Благодійну організацію «Міжнародний фонд охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат» (NEEKA).

«Ми продовжуємо нашу освітню ініціативу EmpowerU, в межах якої цього року  стартуємо вже другий набір в Україні. Завдання нашої програми - допомогти співгромадянам, що опинилися у складних життєвих ситуаціях, і дати їм можливості для нового старту», — коментує Марія Кучеренко, директорка з корпоративної репутації та CSR у SoftServe.

Навчання розпочинається цього тижня і триватиме 2 місяці. В межах курсу учасники отримають базові знання про різні напрямки в ІТ та зможуть попрактикуватися на воркшопах з розробки та тестування. Курс створений з урахуванням багаторічного досвіду SoftServe Academy та передбачає доступ до додаткових навчальних ресурсів, спільноту однодумців та підтримку від менторів. Крім цього, учасники додатково зможуть пройти тренінги з розвитку soft skills.

Це вже другий набір на навчаний курс в межах програми EmpowerU. Попередній набір відбувся в травні 2023 року спільно з Veteran Hub для ветеранів/ветеранок та для членів їхніх сімей, в результаті отримали 237 реєстрації – 25% від ветеранів/ветеранок та 60% від членів їхніх. 40 випускників, що успішно завершили курс мають змогу продовжити безкоштовне навчання в SoftServe IT Academy.

ВПО на Львівщині

Сьогодні в регіон вже евакуювались 257 тисяч людей з 24 лютого 2022 року, повідомляла місцева влада.

Для того, аби розселити ВПО, на Львівщині ремонтують гуртожитки, санаторії та будівлі соцзахисту, у яких ніхто не мешкає. До кінця нинішнього року у регіоні хочуть створити понад 3 тисячі 300 місць для людей, які евакуювались із областей, де тривають бойові дії.

Водночас з обласного бюджету Львівщини скерували понад 169 млн грн на будівництво або облаштування житла для вимушених переселенців. Реалізовуватимуть 54 проєкти у 35 установах.

Уже завершили ремонтні роботи по 21 проєкту в 10 закладах, що створює 942 місця для проживання ВПО.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: