Львів ушанує полеглих українців хвилиною мовчання і церковним передзвоном

1u5a4456-94468fe7
Фото ілюстративне. Автор - Роман Балук

У неділю, 1 жовтня, відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування всіх, хто віддав своє життя в обороні України. Цього дня, коли церква святкує Покрову Пресвятої Богородиці, а держава відзначає День захисників та захисниць України, Львів долучиться до вшанування героїв передзвоном з міських храмів.

Про це повідомляє Львівська міська рада.

До акції долучаться і храми міста. Впродовж хвилини храми всіх конфесій битимуть  у дзвони.«Ми знаємо, що голос дзвонів завжди нас до чогось закликає. Дуже часто дзвін нас кличе до молитви до розмови з Богом в храмі, також дзвін голосить, коли сталось щось тривожне. Поза тим, голос дзвону голосить і про добрі новини, радісні.

Цього разу передзвін дзвонів у нашому місті пригадує, що в цей День Захисника ми маємо зупинитись і по-особливому згадати в молитві безсмертні душі наших героїв воїнів, які завжди залишаються у нашій пам’яті!» — відзначив капелан Львівської міської ради отець Андрій Сіданич.

Громадський транспорт Львова теж буде долучено до загальноукраїнської акції — о 9:00 міські автобуси, трамваї та тролейбуси зупиняться на одну хвилину. А відтак відновлять свій рух за маршрутами.

Нагадуємо, президент України анонсував акцію пам'яті у День захисників та захисниць України, який нинішнього року відзначають першого жовтня. За його словами, о 9:00 ранку 1 жовтня вся Україна на хвилину зупиниться, щоб вшанувати пам’ять тих, хто загинув за країну.

Цього року свято Покрови Пресвятої Богородиці і День захисників та захисниць України 1 жовтня святкують уперше. Через календарну реформу, яку провели УГКЦ й ПЦУ, дату свята перенесли згідно з Новоюліанським календарем з 14 на 1 жовтня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: