У Львові відкриють нову технолабораторію

У віворок, 10 жовтня, простір популяризації науки і STEAM-освіти Lviv Open Lab святкує свій день народження. З цієї нагоди тут презентують нову технолабораторію.

Про це повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

Резидент Lviv Open Lab Микола Лехновський розповів, що до дня народження Lviv Open Lab облаштував технолабораторію сучасним інженерним обладнанням, робототехнікою, паяльними станціями і 3D-принтерами останніх моделей. Тут молодь зможе ознайомитись із сучасними технологіями. Крім того, у технолабораторії будуть проходити курси для молоді і комплексні навчальні програми зі STEAM-освіти в майбутньому.

На облаштування лабораторії Lviv Open Lab залучив грантові кошти міжнародних партнерів, таких як UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення, UNICEF і Посольство Фінляндії в Україні. Загальна сума - 2 мільйони гривень.

Так, молодь запрошують відвідати відкриття технолабораторії та святкування дня народження Lviv Open Lab. Під час заходу гостям та відвідувачам підготували екскурсію молодіжним простором. Для того, щоб відвідати подію, порібно заповнити форму за посиланям тут.

На відвідувачів очікує така програма заходів:

  • 15:30 організатори проведуть офіційну частину заходу та розкажуть про діяльність простору популяризації науки і STEAM-освіти, познайомлять з резидентами Lviv Open Lab, поділяться планами на майбутнє.
  • 16:40  – відкриття технолабораторії.
  • 17:30 відбудуться майстер-класи: з виготовлення святкових топерів з фанери - у Творчій майстерні «Сверлик», з плетіння мотанок від Волонтерського центру «Ideya» та 3D-друк і моделювання - у технолабораторії.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що у Шевченківському гаю покажуть інсталяцію для осмислення втрат і ран.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Інші події

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: