Спортсмени з Львівщини здобули нагороди на чемпіонаті Європи з боксу

435707997_750524260538251_7112072279479332944_n
Джерело фото/Управління молоді та спорту Львівської ОДА

У хорватському місті Пореч завершився чемпіонат Європи з боксу серед молоді. У змаганнях брали участь спортсмени з Львівщини, які вибороли 3 нагороди.

Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

Там розповіли про результати львівських спортсменів на чемпіонаті. Так, Підопічна Романа Джумана та Олександра Остапчука Ольга Пилипчук виступала у ваговій категорії 75 кг. У півфіналі вона перемогла представницю Туреччини, але у важкому двобої за «золото» поступилась суперниці з Румунії. Ольга Пилипчук стала срібною призеркою чемпіонату Європи з боксу серед молоді.

Також «срібло» здобув Олег Гічва. У фіналі вагової категорії 71 кг він зустрівся з представником Великої Британії, але в цьому бою поступився. Олег Гічва представляє СДЮСШОР №2. Його тренерами є Андрій Сальва та Ігор Нинич.

Крім того, вихованка СДЮСШОР №2 Соломія Линів виборола бронзову медаль у ваговій категорії 48 кг. Тренується Соломія під керівництвом Ігоря Нинича та Олексія Бариляка.

«Україна посіла перше загальнокомандне місце на чемпіонаті Європи з боксу серед молоді 2024 року. Наші спортсмени вибороли 22 медалі, з яких 8 "золотих", 8 "срібних", та 6 "бронзових"», – підсумував керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім'як.

Джерело фото: Управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

Раніше ми повідомляли, що на Львівщині розпочався відбір на Ігри Нескорених-2025. Як долучитись - читайте тут.