На чемпіонаті України гімнастки Львівщини здобули 19 медалей

438301598_760644586192885_5535742228001921471_n
Фото/ Управління молоді та спорту Львівської ОДА

У Києві з 29 квітня по 1 травня відбувся чемпіонат України з художньої гімнастики за програмою Майстрів Спорту та Кандидатів у Майстри спорту України. На змаганнях львівські гімнастки вибороли 19 нагород.

Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.

Там розповіли, що загальний здобуток збірної команди Львівської області - 1 золота, 2 срібні та 16 бронзових медалей.

«Львівська школа художньої гімнастики має доволі сталі традиції. На останній Олімпіаді в Токіо представниця області Христина Погранична посіла 10-ту сходинку пʼєдесталу. Кандидатом на участь в літній Олімпіаді, яка цьогоріч відбудеться в Парижі є наша вихованка Аліна Мельник маємо надію що генерація нових спортсменок буде поповнювати ряди національних та олімпійських збірних», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім'як.

Результати гімнасток із Львівської області

За програмою Майстрів Спорту України:

• В особистій першості 3 місце здобула Христина Погранична (КДЮСШ ім. Д. Сидорука, тренерка Руда Ірина).
  • У групових вправах у багатоборстві третє місце посіла команда Львівської області, за яку виступали: Сніжана Ощіпко, Анастасія Щелецька, Вероніка Скригіна, Анна Засадна, Вікторія Сашина.

Тренери команди: Катерина Сороковська, Христина Родевич, Ірина Іванів, Христина Тарасяк.

• У фіналах групових вправ з п'ятьма обручами бронзовими призерами стала команда Львівської області у такому складі: Богдана Мельник, Каріна Сидорак, Марта Борис, Єлизавета Щудлюк, Катерина Півторак, Анна Єргієва.

Тренери команди: Катерина Сороковська, Ірина Іванів, Христина Тарасяк.

• За програмою Кандидатів у Майстри спорту України в командному заліку бронзовими призерами стала команда Львівської області у такому складі: Анна-Марія Якимів, Юлія Обух

Обидві спортсменки є представницями КДЮСШ №1. Тренери: Сороковська Катерина та Іванів Ірина.

• У фінальних змаганнях за програмою КМС медалі здобули: Якимів Анна-Марія - 3 місце у вправі з обручем, Обух Юлія - 2 місце у вправі з м'ячем, Якимів Анна-Марія - 2 місце у впав з булавами

За програмою КМС (2011р.н.):

• Лема Анна - 3 місце у вправі з обручем (КДЮСШ №1 тренер Тарасяк Христина)
  • Лема Анна - 1 місце у вправі зі стрічкою.

Раніше ми розповіли, що спортсмени з Львівщини здобули перше місце на Універсіаді з дзюдо.