Понад шістдесят спортсменів Львівщини готуються до участі в Іграх ХХХІ Олімпіади 2016 року
Наказом Міністерства молоді і спорту України за № 4720 від 29.12.2015 року затверджено список спортсменів України - кандидатів до участі в Іграх ХХХІ Олімпіади 2016 року у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Спортсмени розподілені трьома групами: елітна, провідна, перспективна. Про це Дивись Інфо повідомила заступник начальника управління молоді і спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.
Львівщину у цьому списку представляють 63 спортсмени (серед них 33 жінок) – представники 12 видів спорту (бокс, вільна боротьба, важка атлетика, велосипедний спорт, веслування, дзюдо, художня гімнастика, стрільба з лука, стрільба кульова, сучасне п’ятиборство, теніс настільний, фехтування). 11 львів’ян із них є Заслуженими майстрами спорту України. Найбільше атлетів області представлено у вільній боротьбі (19), стрільбі злука (10), фехтуванні (10), кульовій стрільбі (7).
При цьому до елітної групи спортсменів України входять 18 представників Львівщини – серед яких видатні постаті світового спорту: Яна Шемякіна (фехтування), Дмитро Грачов, Маркіян Івашко, Георгій Іваницький (стрільба злука), Юлія Ткач, Оксана Гергель, Василь Шуптар (вільна боротьба), Роман Бондарук, Олег Царьков, Павло Коростильов (кульова стрільба), Ігор Шимечко (важка атлетика), Тарас Міщук (веслування), Андрій Федечко (сучасне п’ятиборство) та ін.
Наймолодшим представником Львівщини у списках кандидатів на участь у чергових Іграх Олімпіади є 17-річна борчиня Соломія Вольська (вільна боротьба), найстаршою за віком - досвідчена Леся Леськів (кульова стрільба).
Не представлено атлетів Львівської області у спискових складах таких видів спорту: бадмінтон. греко-римська боротьба, веслування академічне. веслувальний слалом, вітрильний спорт, спортивна гімнастика, кінний спорт, легка атлетика, плавання, плавання синхронне, стрибки у воду, стрибки на батуті, стрільба стендова, теніс, триатлон, тхеквондо (ВТФ).
Список спортсменів Львівської області – кандидатів до участі в Іграх ХХХІ Олімпіади 2016 року
у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)
Бокс – 3 спортсменів (чоловіки)
Перспективна група
- (1) Іван Данча (1994);
- (2) Назар Куротчин (1993),
- (3) Роберт Мартон (1997, консолідований залік Закарпатська область)
Вільна боротьба – 19 спортсменів (3 чоловіків, 16 жінок)
Елітна група
- (4) Василь Шуптар (1991, консолідований залік м. Київ)
- (5) Оксана Гергель (1994, консолідований залік Волинська область)
- (6) Лілія Горішна (1994, консолідований залік Волинська область)
- (7) Тетяна Кіт (1994, консолідований залік Івано-Франківська область)
- (8) Юлія Ткач (Остапчук) (1989, консолідований залік Волинська область)
Провідна група
- (9) Андрій Квятковський (1990, консолідований залік Івано-Франківська область)
- (10) Юлія Благіня (1994, консолідований залік Хмельницька область)
- (11) Тетяна Лавренчук (1993, консолідований залік Житомирська область)
- (12) Лариса Скоблюк (1993, консолідований залік Рівненська область)
Перспективна група
- (13) Іван Петрів (1992, консолідований залік Івано-Франківська область)
- (14) Оксана Ващук (1989, консолідований залік Волинська область)
- (15) Соломія Вольська (1999)
- (16) Олександра Когут (1987)
- (17) Мар’яна Колос (1997)
- (18) Ангеліна Лисак (1998)
- (19) Марія Лівач (1991, консолідований залік Тернопільська область)
- (20) Оксана Лівач (1997, консолідований залік Івано-Франківська область)
- (21) Алла Черкасова (1989, консолідований залік Хмельницька область)
- (22) Ольга Шнайдер (1992)
Важка атлетика – 2 спортсменів (чоловіки)
Елітна група
- (23) Ігор Шимечко (1986)
Провідна група
- (24) Володимир Гоза (1996)
Велосипедний спорт – 1 спортсмен (жінка)
Перспективна група
- (25) Тетяна Клімченко (1994)
Веслування на байдарках і каное – 2 спортсменів (чоловіки)
Елітна група
- (26) Тарас Міщук (1995)
Перспективна група
- (27) Віталій Вергелес (1989)
Художня гімнастика – 1 спортсменка
Провідна група
- (28) Анастасія Возняк (1998, консолідований залік м. Київ)
Дзюдо – 4 спортсменів (3 чоловіків, 1 жінка)
Провідна група
- (29) Сергій Дребот (1987)
- (30) Василина Кириченко (1996)
Перспективна група
- (31) Денис Біліченко (1988, консолідований залік Дніпропетровська область)
- (32) Дмитро Канівець (1991, консолідований залік Полтавська область)
Стрільба з лука – 10 спортсменів (5 чоловіків, 5 жінок)
Елітна група
- (33) Дмитро Грачов (1983)
- (34) Георгій Іваницький (1992)
- (35) Маркіян Івашко (1979)
Провідна група
- (36) Вероніка Марченко (1993)
- (37) Катерина Палеха (1980)
Перспективна група
- (38) Сергій Макаревич (1995)
- (39) Максим Попович (1996)
- (40) Соломія Гнип (1997)
- (41) Наталія Лук′янова (1995)
- (42) Соломія Трапезнікова (1997)
Стрільба кульова – 7 спортсменів (4 чоловіків, 3 жінок)
Елітна група
- (43) Роман Бондарук (1974)
- (44) Павло Коростильов (1997)
- (45) Олег Царьков (1988)
- (46) Наталія Кальниш (1974, консолідований залік Дніпропетровська область)
Провідна група
- (47) Поліна Конарєва (1997, консолідований залік Дніпропетровська область)
Перспективна група
- (48) Володимир Пастернак (1989)
- (49) Леся Леськів (1963)
Сучасне п’ятиборство – 2 спортсменів (чоловіки)
Елітна група
- (50) Андрій Федечко (1990)
Провідна група
- (51) Юрій Федечко (1992, консолідований залік м. Київ)
Теніс настільний – 2 спортсменів (1чоловік, 1 жінка)
Перспективна група
- (52) Олександр Дідух (1982, консолідований залік Чернігівська область)
- (53) Ірина Моцик (1990)
Фехтування – 10 спортсменів (5 чоловіків, 5 жінок)
Елітна група
- (54) Шемякіна Яна (1986, консолідований залік м. Київ)
- (55) Анфіса Почкалова (1990)
- (56) Ксенія Пантелєєва (1994)
Провідна група
- (57) Юлія Свистіль (1995)
- (58) Олександра Сенюта (1991, консолідований залік м. Київ)
Перспективна група
- (59) Клод Юнес (1989)
- (60) Павло Сирачинський (1986)
- (61) Ростислав Герцик (1989)
- (62) Пилип Колесніков (1992)
- (63) Олександр Ваулін (1994)
Додаток
СПИСОК
спортсменів Львівської області - кандидатів до участі в Іграх ХХХІ Олімпіади 2016 року у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)
№ | Прізвище, ім'я та по батькові | Дата народження | Розряд | ФСТ | Область | Школа | Вид програми | Кращий результат | |
БОКС | |||||||||
перспективна група | |||||||||
1. | Данча Іван Іванович | 16.04.1994 | МСУ | Динамо
Україна |
Львівська | ШВСМ | 64 | 1ЧУ 2015 | |
2. | Куротчин Назар Васильович | 17.10.1993 | МСУ | Динамо Україна | Львівська | ШВСМ | 49 | 1ЧУ 2015 | |
3. | Мартон Роберт Павлович | 28.02.1997 | МСУ | Спартак
Освіта |
Львівська Закарпатська | ДЮСШ-2 | 91 | 3ЧСм 2014, 1ЧСю 2013 | |
БОРОТЬБА ВІЛЬНА | |||||||||
Чоловіки | |||||||||
елітна група | |||||||||
4. | Шуптар Василь Іванович | 27.01.1991 | МСУМК | ЗСУ
Спартак |
Львівська
м. Київ |
65 | 3ЧC 2015, 3ЄІ 2015 | ||
провідна група | |||||||||
5. | Квятковський Андрій Васильович | 02.02.1990 | МСУМК | Динамо
Освіта |
Львівська
Ів.-Франківська |
65 | 2МТ 2015, 1ЧУ 2015 | ||
перспективна група | |||||||||
6. | Петрів Іван Іванович | 07.10.1992 | МСУ | Динамо
Освіта |
Львівська
Ів.-Франківська |
65 | 4КС 2014, 1ЧУм 2015 | ||
Жінки | |||||||||
елітна група | |||||||||
7. | Гергель Оксана Василівна | 20.06.1994 | МСУМК | Динамо | Львівська Волинська | 63 | 1ЧC 2015 | ||
8. | Горішна Лілія Романівна | 26.12.1994 | МСУМК | Спартак
Освіта |
Львівська Волинська | 53 | 1ЧЄм 2015 | ||
9. | Кіт Тетяна Орестівна | 01.09.1994 | МСУМК | Спартак | Львівська
Ів.-Франківська |
55 | 3ЧС 2015, 2КЄ 2015 | ||
10. | Ткач (Остапчук) Юлія Анатоліївна | 26.09.1989 | ЗМСУ | Динамо | Львівська Волинська | 63 | 3ЧC 2015 | ||
провідна група | |||||||||
11. | Благіня Юлія Олегівна | 21.02.1990 | МСУМК | Динамо | Львівська Хмельницька | 53 | 2КЄ 2015 | ||
12. | Лавренчук Тетяна Вікторівна | 03.03.1993 | МСУМК | Динамо | Львівська Житомирська | 58 | 2ЄІ 2015, 2КЄ 2015 | ||
13. | Скоблюк Лариса Петрівна | 02.03.1993 | МСУМК | Динамо
Колос |
Львівська Рівненська | 58 | 3ЧЄ 2015 | ||
перспективна група | |||||||||
14. | Ващук Оксана Олегівна | 04.03.1989 | МСУМК | Динамо
Освіта |
Львівська Волинська | 75 | 1ЧУ 2015 | ||
15. | Вольська Соломія Василівна | 31.08.1996 | МСУ | Спартак | Львівська | 63 | 2КЄ 2015, 1ЧУ 2015 | ||
16. | Когут Олександра Зеновіївна | 09.12.1987 | ЗМСУ | Динамо | Львівська | 48 | 1ЧУ 2015 | ||
17. | Колос Мар'яна Орестівна | 04.01.1997 | МСУ | Динамо Спартак | Львівська | 46 | 2ЧСк 2015, 2ЧЄк 2015 | ||
18. | Лисак Ангеліна Вікторівна | 12.01.1998 | МСУ | Спартак | Львівська | 60 | 1ЧЄк 2015, 1ЧСк 2015 | ||
19. | Лівач Марія Василівна | 03.09.1991 | МСУ | Динамо | Львівська Тернопільська | 48 | 2КЄ 2015 | ||
20. | Лівач Оксана Василівна | 14.05.1997 | МСУ | Динамо
Освіта |
Львівська Ів.Франківська | 48 | 3ЧЄю 2015, 3ЧСю 2015 | ||
21. | Черкасова Алла Костянтинівна | 05.05.1989 | МСУМК | Динамо
Освіта |
Львівська Хмельницька | 69 | 2КЄ 2015 | ||
22. | Шнайдер Ольга Михайлівна | 18.01.1992 | МСУ | Колос
Динамо |
Львівська | 53 | 5ЧЄю 2015, 1ЧУ 2015 | ||
ВАЖКА АТЛЕТИКА | |||||||||
Чоловіки | |||||||||
елітна група | |||||||||
23. | Шимечко Ігор Миронович | 27.05.1986 | ЗМСУ | Динамо Україна | Львівська | Локомотив | +105 кг | 6ОІ 2012 | |
провідна група | |||||||||
24. | Гоза Володимир Олегович | 15.04.1996 | МСУ | ЗСУ
Спартак |
Львівська | ДЮСШ"Е" ШВСМ | 94 кг | 2ЧСю 2015 | |
ВЕЛОСИПЕДНИЙ СПОРТ | |||||||||
Жінки | |||||||||
перспективна група | |||||||||
25. | Клімченко Тетяна Ігорівна | 08.05.1994 | МСУ | ЗСУ | Львівська | КДЮСШ ШВСМ | трек | 10ЧЄ 2015, 3ЧЄм 2014, 1ЧУ 2015 | |
ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ | |||||||||
Чоловіки | |||||||||
елітна група | |||||||||
26. | Міщук Тарас Вікторович | 22.07.1995 | МСУМК | Україна | Львівська | СДЮСШОР "Веслярик" | С-2 1000м | 3ЧС 2015 | |
перспективна група | |||||||||
27. | Вергелес Віталій Вікторович | 15.11.1989 | МСУМК | Динамо Колос | Львівська | ШВСМ Отаман | С-4 1000м | 2ЧСм 2015 | |
ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ | |||||||||
Жінки | |||||||||
провідна група | |||||||||
28. | Возняк Анастасія Романівна | 09.12.1998 | МСУ | Динамо | м. Київ Львівська | “Школа Дерюгіних” | груп.
вправи |
7ЧС 2014 | |
ДЗЮДО | |||||||||
Чоловіки | |||||||||
провідна група | |||||||||
29. | Дребот Сергій Володимирович | 16.05.1987 | МСУМК | Колос
Динамо |
Львівська | СДЮШОР | 73 кг | 3ЄІ 2015, 3ЧЄк 2015 | |
перспективна група | |||||||||
30. | Біліченко Денис Олександрович | 28.02.1988 | МСУ | Освіта Динамо | Дніпропетровська Львівська | ШВСМ | 60 кг | 1 ЧУ 2015 | |
31. | Канівець Дмитро Миколайович | 22.08.1991 | МСУ | Динамо | Полтавська Львівська | ШВСМ | 73 кг | 2ЧУ 2015 | |
Жінки | |||||||||
провідна група | |||||||||
32. | Кириченко Василина Василівна | 13.01.1996 | МСУ | Освіта | Львівська | СДЮШОР | +78 кг | 1ЧЄю 2015 | |
СТРІЛЬБА З ЛУКА | |||||||||
Чоловіки | |||||||||
елітна група | |||||||||
33. | Грачов Дмитро Олегович | 05.12.1983 | ЗМСУ | Динамо | Львівська | ШВСМ | команда | 5ОІ 2012 | |
34. | Іваницький Георгій Володимирович | 06.05.1992 | МСУМК | Динамо
Україна |
Львівська | СДЮСШОР | особисто | 1ЄІ 2015, 1ЧЄм 2015 | |
35. | Івашко Маркіян Володимирович | 15.05.1979 | МСУМК | Динамо Україна | Львівська | ШВСМ | команда | 5ОІ 2012 | |
перспективна група | |||||||||
36. | Макаревич Сергій Олександрович | 25.01.1995 | МСУ | ЗСУ | Львівська | КДЮСШ | команда | 5ЧСю 2015 | |
37. | Попович Максим Павлович | 19.08.1996 | МСУ | Динамо | Львівська | КДЮСШ | команда | 5ЧСю 2015 | |
Жінки | |||||||||
провідна група | |||||||||
38. | Марченко Вероніка Сергіївна | 03.04.1993 | МСУМК | Колос | Львівська | КДЮСШ | особисто | 8ЧС 2015 | |
39. | Палеха Катерина Борисівна | 20.09.1980 | ЗМСУ | Динамо | Львівська | ШВСМ | команда | 9ОІ 2012 | |
перспективна група | |||||||||
40. | Гнип Соломія Степанівна | 09.10.1997 | МСУМК | ЗСУ | Львівська | УФК | команда | 1ЧЄю 2015 | |
41. | Лук’янова Наталія Вадимівна | 20.01.1995 | МСУ | Україна | Львівська | ДЮСШ | команда | 3ЧЄю 2014 | |
42. | Трапезнікова Соломія Василівна | 11.11.1997 | МСУ | ЗСУ | Львівська | КДЮСШ СКА 1 | команда | 4ЧЄк 2014 | |
СТРІЛЬБА КУЛЬОВА | |||||||||
Чоловіки | |||||||||
елітна група | |||||||||
43. | Бондарук Роман Романович | 20.061974 | ЗМСУ | Динамо
Україна |
Львівська | ШВСМ | пістолет | 5ЧС 2014 | |
44. | Коростильов Павло Сергійович | 05.11.1997 | МСУМК | ЗСУ | Львівська | ЛДУФК | пістолет | 5ЧС 2014 | |
45. | Царьков Олег Сергійович | 22.03.1988 | МСУМК | ЗСУ | Львівська | ШВСМ | гвинтівка | 1ЧЄ 2014, 2КС 2015 | |
перспективна група | |||||||||
46. | Пастернак Володимир Ігоревич | 06.11.1989 | МСУ | Динамо | Львівська | ШВСМ | пістолет | 1ЧЄ 2014 | |
Жінки | |||||||||
елітна група | |||||||||
47. | Кальниш Наталія Олегівна | 02.07.1974 | ЗМСУ | ЗСУ | Дніпропетровська Львівська | ШВСМ СК "Метеор" | гвинтівка | 3ЧС 2014 | |
провідна група | |||||||||
48. | Конарєва Поліна Андріївна | 22.10.1997 | МСУМК | Динамо | Дніпропетровська
Львівська |
ОШВСМ | пістолет | 8ЧС 2014 | |
перспективна група | |||||||||
49. | Леськів Леся Северинівна | 17.10.1963 | ЗМСУ | ЗСУ | Львівська | ШВСМ | гвинтівка | 3ЧС 2014 | |
СУЧАСНЕ П'ЯТИБОРСТВО | |||||||||
Чоловіки | |||||||||
елітна група | |||||||||
50. | Федечко Андрій Миронович | 05.12.1990 | ЗМСУ | ЗСУ | Львівська | ШВСМ | особисто | 3ЧС 2015 | |
провідна група | |||||||||
51. | Федечко Юрій Миронович | 15.08.1992 | МСУМК | ЗСУ
Спартак |
м. Київ
Львівська |
ШВСМ | естафета | 1ЧЄ 2015 | |
ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ | |||||||||
Чоловіки | |||||||||
перспективна група | |||||||||
52. | Дідух Олександр Ігорович | 12.02.1982 | МСУМК | Україна | Чернігівська Львівська | ШВСМ | особ / ком | 1ЧУ 2015 | |
Жінки | |||||||||
перспективна група | |||||||||
53. | Моцик Ірина Петрівна | 31.07.1990 | МСУМК | Україна | Львівська | ШВСМ | особ/ ком | 1ЧУ 2015 | |
ФЕХТУВАННЯ | |||||||||
Чоловіки | |||||||||
перспективна група | |||||||||
54. | Юнес Клод Марк | 09.07.1989 | МСУ | Динамо | Львівська | ШВСМ | рапіра | 1ЧУ 2015 | |
55. | Сирачинський Павло Миколайович | 17.08.1986 | МСУ | Динамо | Львівська | ШВСМ | рапіра | 6ЧУ 2015 | |
56. | Герцик Ростислав Андрійович | 05.03.1989 | МСУМК | Динамо | Львівська | ШВСМ | рапіра | 7ЧУ 2015 | |
57. | Ваулін Олександр Ігорович | 08.10.1994 | МСУ | Динамо | Львівська | ШВСМ | шпага | 7КУ 2015 | |
58. | Колесніков Пилип Андрійович | 22.12.1992 | МСУ | Освіта | Львівська | ЛДЮСШ-2 | рапіра | 5ЧУ 2015 | |
Жінки | |||||||||
елітна група | |||||||||
59. | Шемякiна Яна Володимирівна | 05.01.1986 | ЗМСУ | Динамо Україна | м. Київ Львівська | КМШВСМ, ШВСМ | шпага | 3ЧС 2015 | |
60. | Почкалова Анфіса Сергіївна | 01.03.1990 | ЗМСУ | Динамо Україна | Львівська | ШВСМ | шпага | 3ЧС 2015 | |
61. | Пантелєєва Ксенія Геннадіївна | 11.05.1994 | МСУМК | Динамо
Україна |
Львівська | ШВСМ | шпага | 3ЧС 2015 | |
провідна група | |||||||||
62. | Свистіль Юлія Володимирівна | 31.03.1995 | МСУМК | Динамо Україна | Львівська | ЛДУФК | шпага | 3ЧСю 2015 | |
63. | Сенюта Олександра Володимирівна | 20.04.1991 | МСУ | Динамо | м. Київ Львівська | КМШВСМ, Атлет | рапіра | 6ЧЄ 2015 | |
Коментарі