У Городку завершився обласний шаховий турнір (фото)

22
У Городку завершився обласний шаховий турнір (фото)

6-7 червня 2015 року на базі НВК№5 м.Городка відбувся обласний шаховий турнір, присвячений Дню захисту дітей, що пройшов у форматах турніру «А» і турніру «Б». Про це Дивись Інфо повідомив Микола Матвієнко, директор Городоцького дитячого шахового клубу «Е2-Е4».

Змагання відбулися за підтримки Львівської обласної федерації шахів, Городоцької райдержадміністрації, Городоцького НВК №5, а також низки партнерських організацій.

Кваліфіковано провели турнір судді, очолювані головним суддею змагань Андрієм Грехом та головним секретарем змагань Андрієм Бучковським.

Серед учасників турніру «А» були шахісти ІІІ, ІІ, І розрядів, КМС, МС та міжнародні гросмейстери. У цьому турнірі змагалися 49 шахістів зі Львова, Городка, Дрогобича, Стрия, Бродів, Жовкви, Брюхович, Новояворівська, Комарно, Зимної Води, Рясного, Лапаївки, Бучача.

Наймолодшою учасницею цього турніру виявилася семирічна Дарина Грига з Городка.

Кращими у різних номінаціях турніру «А» виявилися:

серед дівчаток 2007-2008 року народження.

І місце – Грига Дарина – Городок,

ІІ місце – Войтко Юліана – Городок.

серед хлопчиків 2007-2008 року народження.

І місце – Бистрий Павло – Городок,

ІІ місце – Спиридонов Максим – Львів.

серед дівчаток 2005-2006 років народження.

І місце – Грига Ярина – Городок,

І місце – Бахор Катерина – Львів,

ІІ місце – Грабінська Анна – Львів,

ІІІ місце – Гуль Марта – Городок.

серед хлопчиків 2005-2006 років народження.

І місце – Дмитрів Роман – Львів,

ІІ місце – Федак Ігор – Львів.

ІІІ місце – Миськів Віталій – Городок.

серед юнаків 1999-2004 років народження.

І місце – Придун Андрій – Львів,

ІІ місце – Медведик Василь – Броди,

ІІІ місце – Покотило Михайло – Львів.

серед юніорів 1995-1998 років народження.

І місце – Волошинський Любомир – Львів.

серед дорослих учасників

І місце – Мурський Руслан –Городок,

ІІ місце – Шведзінський Петро – Львів,

ІІІ місце – Нощенко Ігор – Городок.

Серед пенсіонерів

І місце – Копцюх Володимир – Жовква,

ІІ місце – Кіпіш Володимир – Рясне,

ІІІ місце – Тіхов Володимир – Городок.

В турнірі «Б» змагалися початківці, серед яких 51 юний шахіст зі Львова, Городка, Дрогобича, Бродів, Жовкви, Зимної Води. Кращими у цих змаганнях виявилися:

серед дівчаток дошкільнят 2009 року народження.

І місце – Попко Лідія – Городок,

ІІ місце – Семків Вероніка – Городок,

ІІІ місце- Тертека Ірина – Городок.

серед хлопчиків дошкільнят 2009 року народження.

І місце – Гоцко Олег – Городок,

ІІ місце – Кіц Роман – Городок,

ІІІ місце – Стодівка Андрій Городок.

серед школярок початківців .

І місце – Смілка Анастасія – Городок,

ІІ місце – Герман Оля –Городок,

ІІІ місце – Кізим Софія – Городок.

серед школярів початківців.

І місце – Будий Данило – Львів,

ІІ місце – Панелик Павло – Львів.

ІІІ місце – Хайрулін Олександр – Львів.

серед хлопчиків четверторозрядників.

І місце – Казюк Соломія – Рава-Руська,

ІІ місце – Хміль Соломія – Городок,

ІІІ місце – Сич Уляна – Рава-Руська.

Наймолодші учасниці турніру серед дівчаток:

І місце – Мотика Анастасія – Городок,

ІІ місце – Саврун Яна –Городок,

ІІІ місце – Мартин Ліда – Городок,

ІV місце- Сушко Ксенія- Городок.

Наймолодші учасниці турніру серед хлопчиків:

І місце – Клок Давид – Городок,

ІІ місце – Шаловило Юра –Городок,

ІІІ місце – Абрамкін Олександр – Городок,

ІV місце- Хім’як Михайлик – Городок.

Переможці та призери турніру у всіх номінаціях отримали кубки, медалі, пам’ятні сувеніри, подарунки, іграшки, соки та відповідні дипломи.

IMG_0994 IMG_1000 IMG_1011 IMG_1025 IMG_1043

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Хочеш повідомити новину? Дій!
ПОДІЛИТИСЬ

Реклама

Loading...

Реклама