дивись.info

Інформація про бюджет Львівської області cтала доступнішою

5
Інформація про бюджет Львівської області cтала доступнішою

Від сьогодні на сайті Львівської обласної ради розміщено графічні дані щодо бюджетної інформації Львівської області. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Ця інформація розміщена на сайті Львівської області у розділі «Бюджет. Візуалізація». Тут у діаграмах подано інформацію про доходи та видатки обласного бюджету та взаємозв’язок між ними.

Це лише перший етап в реалізації проекту «Відкритий бюджет», мета якого ­­­- зробити непросту для багатьох інформацію про бюджет доступнішою і зрозумілішою. Тепер кожен охочий може в зручний спосіб ознайомитися з інформацією щодо використання бюджетних коштів та надходжень до обласного бюджету.

Візуалізація бюджету сприятиме підвищенню прозорості, відкритості та доступності основної бюджетної інформації. Будь-якому користувачеві стане зрозумілішим, яким чином обласна влада здійснює акумулювання, розподіл і використання коштів бюджету Львівської області.

Розділ «Бюджет. Візуалізація» перебуває на етапі наповнення. Зокрема, у ньому планується також розмістити інтерактивну карту, за допомогою якої користувач зможе прослідкувати, яким чином розподіляються бюджетні кошти у розрізі міст і районів області.

Проект щодо впровадження програмного забезпечення «Відкритий бюджет» обласна рада реалізує спільно з ГО «Центр громадської адвокатури».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Хочеш повідомити новину? Дій!

Реклама

Loading...

Реклама