дивись.info

У Львові створять атмосферу Франції

159

28 та 29 травня відбудеться концерт та театралізоване дійство під відкритим небом. Співачка Daria Kovtun приїде до Львова із програмою «Під небом Парижу». 

Відомі французькі пісні і деякі українські французькою мовою звучатимуть у живому супроводі музикантів, серед яких зіркові гості: відомий український піаніст-віртуоз Євген Хмара та скрипаль, диригент державного естрадно-симфонічного оркестру – Святослав Кондратьєв.

«Подвір’я Львівської Обласної Адміністрації, звично приховане від стороннього ока, дуже затишне та атмосферне. Жодного разу тут не проходили публічні заходи. А для Львова перелік майданчиків, де можуть відбуватися великі заходи є доволі обмеженим, та ще менше їх для такого формату. Тому ми такі щасливі відкривати для Львова і його гостей цей новий простір» – коментує організатор події Катерина Басараб.

«Під небом Парижу» пропонує абсолютно новий формат і погляд на концерт, який відбувається під відкритим небом. Декорації, відсутність розмежування між артистами та аудиторією – все це дає можливість не просто бути глядачем, а стати частиною дії, відчути себе парижанкою і парижанином, або ж просто бути спостерігачем. А завдяки відомим і душевним французьким мелодіям – відчути справжню атмосферу Франції.

У подвір’ї будуть сидячі та стоячі місця і навіть можливість примоститись на газончику. Кожного гостя зустрінуть келихом вина. А для гурманів буде можливість скуштувати смаколики із автентичної французької кухні і спостерігати за дійством із філіжанкою запашної львівської кави.

Запрошуємо Вас на безпрецедентну для Львова подію – вечір із справжнім французьким шармом!

Квитки у продажу на сайті www.gastroli.ua

Режисер-постановник – сценарист, художній керівник і засновник театру akterstvo, актриса, президент локальної палати громадської організації JCI Stars Люся Пономаренко.

Чекаємо на гостей 28, 29 травня – Львів.

Подвір’я Львівської обласної державної адміністрації, вул.Винниченка 18.

Початок о 19:30

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Хочеш повідомити новину? Дій!

Реклама

Loading...

Реклама