Ліга Європи: «Шахтар» мінімально здолав турецький «Коньяспор» (Фото)

278894__max_gal

Груповий етап Ліги Європи «гірники» відкривали виїзним матчем із турецьким «Коньяспором».

Вчора, 16 вересня, у Туреччині відбувався матч першого туру групового турніру Ліги Європи. Стадіон «Конья Бююкшехір» зібрав 26 860 глядачів.

У першому таймі футболісти «Шахтаря» відразу ж взяли м’яч під свій контроль. Гості проводили позиційні атаки, намагаючись розхитати оборону суперника. Особливо активним був правий фланг, де діяв Богдан Бутко. На 33-й хвилині арбітр зустрічі цілком міг призначити пенальті у ворота Киринтили, але Роберт Шергенхофер зафіксував порушення правил на Ісмаїлі майже на лінії штрафного. Стандарт виконав Бернард – трохи вище.  Кінцівка тайму пройшла у атаках «Шахтаря» – 0:0.

По перерві «гірники» продовжили контролювати перебіг поєдинку. При цьому відсоток володіння м’ячем «оранжево-чорними» сягав 70 відсотків.  На 76-й хвилині чудовий пас на дальню штангу зробив Бутко, і цього разу Феррейра переграв воротаря «Коньяспора», влучно пробивши головою. Зрештою гра завершилася мінімальною перемогою «гірників».

Другий тур групового турніру Ліги Європи відбудеться у Львові на стадіоні «Арена-Львів». Гірники гратимуть проти португальської «Браги».