дивись.info

Що дивитися цієї весни. Кращі серіали квітня

Що дивитися цієї весни. Кращі серіали квітня

ІА Дивись.info пропонує цікаву добірку найсвіжіших телешоу цього місяця. Історія життя фізика Альберта Ейнштейна та екранізація самого інтригуючого і улюбленого читачами роману фантаста Ніла Геймана — в кращих серіалах березня.

Син/The Son
(8 квітня)

The Son («Син») – екранізація історичного епосу Філіпа Мейера від каналу AMC. Серіал розповість про становлення Америки як наддержави очима декількох поколінь однієї техаської родини і нафтової імперії. У головній ролі Пірс Броснан.

Біла принцеса/The White Princess
(16 квітня)

На Starz стартує прем’єра нової історичної драми The White Princess ( «Біла принцеса»), яка є продовженням телесеріалу «Біла королева». Йтиметься про принцесу Єлизавету Йоркську, дочки Єлизавети Вудвілл, яка уклала вимушений шлюбний союз з Генріхом VII, щоб відновити мир в міжусобній війні Англії.

Партизанська війна/Guerrilla
(16 квітня)

Showtime представляє міні-серіал Guerrilla ( «Герилья») від сценариста Джона Рідлі ( «12 років рабства»). Ця історія кохання, що сталася в один з найбільш політично нестабільних періодів в історії Великобританії. Дія відбувається в 70-ті роки, в центрі сюжету – пара активістів, які сприяють звільненню політичного в’язня і примикають до підпільної організації. Їх сили спрямовані проти іншої організації, чия мета – боротьба з будь-якими проявами активності серед чорношкірого населення. В ролях: Ідріс Ельба, Фріда Пінто і Бабу Сізей.

Начальниця/Girlboss
(21 квітня)

Також у квітні вийде нова комедія від Netflix під назвою Girlboss ( «Начальниця»), заснована на мемуарах творця інтернет-магазину одягу Nasty Gal Софії Аморузо. У книзі вона жваво описує свій шлях від безробітної до гендиректора компанії з річним доходом в 100 мільйонів доларів.

Геній/Genius
(25 квітня)

National Geographic випускає свій перший художній серіал Genius ( «Геній»), кожен сезон якого буде присвячений комусь із великих вчених. У першому сезоні розповідь піде про життя фізика Альберта Ейнштейна, з юних років і до самої його смерті. В основу лягла біографічна книга Уолтера Айзексон «Ейнштейн. Його життя і його Всесвіт». Головну роль виконав Джеффрі Раш.

Розповідь служниці/The Handmaid’s Tale
(26 квітня)

The Handmaid’s Tale ( «Розповідь служниці») – екранізація однойменного роману Маргарет Етвуд. В чудовому і недалекому майбутньому уряд, заклопотане низькою народжуваністю, обрушився на жінок. Були створені центри, де готували рабинь, які повинні народжувати дітей для безплідних жінок більш високого соціального статусу. Нездатні народити висилаються в табори, де працюють, наприклад, на переробці токсичних відходів і швидко вмирають.

Шановні білі люди/Dear White People
(28 квітня)

Джастін Сіміен зняв для Netflix телеадаптацію свого ж фільму Dear White People («Шановні білі люди»). Сюжет розповідає про чотирьох чорношкірих студентів університету «Ліги плюща» і проблемах расової дискримінації.

Американські Боги/American Gods
(30 квітня)

Місяць закриває прем’єра серіал American Gods («Американські Боги») – екранізація однойменного роману Ніла Геймана. Це історія про пригоди колишнього ув’язненого Тіні Муна, який був випущений з в’язниці достроково в зв’язку з загибеллю його дружини в автокатастрофі. Його наймає загадковий містер Середа в якості супроводжуючого і охоронця в подорож по Америці для зустрічей з його колегами і знайомими. Незабаром з’ясовується, що Середа – інкарнація Одіна, який збирає американські втілення Старих Богів з давньої міфології для епічної битви з Новими Американськими Богами.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.