дивись.info

Відкриття електростанції, яка здатна живити піврайону та відкриття Міжнародного економічного форуму. Головне за день

Відкриття електростанції, яка здатна живити піврайону та відкриття Міжнародного економічного форуму. Головне за день

Підсумовуємо головні події дня.    

На Львівщині запрацювала сонячна електростанція, здатна живити піврайону, Кубів відкрив Міжнародний економічний форум у Львові, а також колонка історика Івана Хоми про події у 1918 році у Львові — про це та інше читайте у нашому дайджесті найцікавіших матеріалів за 1 листопада.

Сонячна електростанція, яка здатна живити піврайону 

На Львівщині активно розвиваються альтернативні джерела енергетики. Сьогодні, 1 листопада, в межах ХVIII Міжнародного економічного форуму відбулось відкриття цілого енергоострову в Яворівському районі. Журналісти ІА Дивись.info також побували на відкритті найбільшої в Західній Україні сонячної електростанції. Деталі за посиланням.

Військовий чин проголошення Львова столицею Західної України: із захопленням та без ілюзій 

Колонка історика Івана Хоми про події 1918 році у Львові. Деталі за посиланням.

У Львові стартував 18 Міжнародний економічний форум у Львові

Сьогодні у Львові стартував 18 Міжнародний економічний форум у Львові. Цьогорічне гасло форуму «Львівщина – хаб можливостей». Відкрився форум виставкою «Схід-Експо», на якій представили свої вироби 70 підприємців з Донеччини та Луганщини. Виставка стала можливою за підтримки ПРООН. Деталі за посиланням.

Читайте також: Посли, міністри й бізнесмени: хто приїхав на міжнародний економічний форум до Львова (фоторепортаж) 

У Львові запрацювали інспектори з паркування

Від сьогодні, 1 листопада, на вулиці Львова вийдуть інспектори з паркування, які зможуть евакуювати неправильно припарковані авто та штрафувати водіїв без їхньої присутності. Перших 5 новообраних інспекторів з паркування розпочинають роботу на вулицях Львова. Деталі за посиланням.

Список українських компаній, які потрапили під санкції Росії

Російська Федерація ввела санкції проти 322 українських громадян і 68 компаній. Прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв підписав постанову, згідно з якою вводяться санкції по відношенню до фізичних і юридичних осіб України. Обмеження полягають в заморожуванні безготівкових грошових коштів, цінних паперів, блокуванні майна і забороні на виведення капіталу за межі Росії. Деталі за посиланням.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.