дивись.info

Про що говорила Тимошенко у Львові та баталії за вартість проїзду у маршрутках. Головне за день

Про що говорила Тимошенко у Львові та баталії за вартість проїзду у маршрутках. Головне за день

Підсумовуємо головні події дня.     

Про що говорила Юлія Тимошенко у Львові, на скільки у Львові зросте вартість проїзду та протест шахтарів під Львівської ОДА — про це та інше читайте у нашому дайджесті найцікавіших матеріалів за 2 листопада.

Про що говорила Юлія Тимошенко у Львові 

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко перебуває у Львові. Під час прес-конференції вона оприлюднила головні тези своєї програми на президентських виборах. Журналіст Дивись.info занотував деякі тези кандидата в президенти, тож наводимо її цитати. Деталі за посиланням.

На скільки у Львові зросте вартість проїзду

Львівські перевізники заявили, що їхні підприємства на грані банкрутства та закликали Львівську міську раду переглянути тариф на перевезення в громадському транспорті. Економічно обгрунтований тариф на пасажирські перевезення у Львові становить 9 гривень і його міська рада повинна затвердити до 1 грудня, інакше громадський транспорт не зможе курсувати у звичному режимі. Деталі за посиланням.

Як шахтарі вимагали виплатити зарплатні борги

Шахтарі ДП «Львіввугілля» пройшли пішою ходою центром Львова до ОДА, де проводять мітинг під гаслом «Не дозволимо знищити вугільну галузь Галичини». Понад двісті гірників у захисних касках прибули під стіни облдержадміністрації. Вони розгорнули плакати із своїми вимогами, основна з яких – погашення заборгованості по заробітній платі за вересень. Деталі за посиланням.

Змінимо країну разом

Львівщина й надалі співпрацюватиме з Луганською областю в рамках програми «Змінимо країну разом». До Львівської обласної ради завітала численна делегація з Луганської обласної державної адміністрації, де вони спільно обговорили подальшу співпрацю між двома областями. Під час зустрічі Львівщина презентувала програму «Змінимо країну разом» та стан реалізації проектів освітніх, культурних і медійних обмінів та обговорили наші подальші кроки у співпраці між регіонами. Деталі зав посиланням.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.