дивись.info

До Львова привезли п’ять нових автобусів «Електрон» (фото)

До Львова привезли п’ять нових автобусів «Електрон» (фото)

ЛК “АТП-1” отримало перших п’ять нових автобусів Електрон, які місто придбало в лізинг, передає кореспондент Дивись.info.

Як зазначив директор ЛК “АТП-1” Орест Хамула, до кінця місяця підприємство планує отримати ще 20 автобусів, а кінця року – всі решту.

Загалом на умовах фінансового лізингу Львів має отримати 50 “Електронів” і 100 МАЗів.

За його словами, нові машини підуть на маршрути, де курсують великі автобуси. “Я думаю, якщо ми встигнемо ці машини зареєструвати і пустити на маршрут №29 з понеділка, який курсує за маршрутом “Винники – Залізничний вокзал”, – сказав Орест Хамула.

Читайте також: З понеділка на маршруті № 29 у Львові курсуватимуть великі автобуси

Проте, як пояснює Орест Хамула, у Львові досі залишається велика проблема із нестачею водіїв. Загалом потрібно ще 150 водіїв.

Своєю чергою, комерційний директор підприємства “Електрон-транс” Володимир Будзан розповів, що їхнє підприємство, коли виробляло ці автобуси, врахувало всі побажання “АТП-1”.

“Коли нова машина виходить в експлуатацію, то не виключено, що з’являються нюанси, які потрібно буде коригувати. Ми від кожної партії і від тієї, яка була першою, в наступних 50 автобусах врахували всі зауваження, які поступили з експлуатації.

В наступних 50 машинах ми вже далі їх вдосконалюємо, тому що техніка не стоїть на місці. Це стосується лише їхньої експлуатаційної складової, зокрема, певні моменти роботи електроніки, які не впливають на загальний стан автобуса”, – пояснює Володимир Будзан.

Він також розповів, що на території підприємства “Електрон” стоїть готових, вже зібраних 20 автобусів. “Але ми не віддаємо їх напряму підприємству “АТП-1”, а через “Укргазбанк”, оскільки є певна процедура оформлення цих автобусів. Ми їх віддаємо банку, а банк оформляє всі документи, тоді вже із номерами, з техпаспортами віддає на “АТП”, – зазначив Будзан.

Також, за словами Володимира Будзана, автобуси “Електрон”, у порівнянні із МАЗами, мають певні переваги.

“По-перше, в нього є електричний привід охолодження радіатора. В МАЗах, до прикладу, стоїть великий металевий вентилятор, який працює від гідроприводу та забирає потужність самого двигуна. Відповідно,через це МАЗи споживають на 4-6 літрів більше палива, ніж наш автобус”, – каже пан Володимир.

Крім того, як пояснює комерційний директор “Електрону”, у мотовідсіку набагато більше місця і його зручніше обслуговувати.

“З точки зору зручності для водіїв і пасажирів, Електрони обладнані передньою незалежною підвіскою, яка набагато м’якша і автобус набагато маневреніший”, – додав Володимир Будзан.

Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрій Білий зазначив, що комунальний транспорт у Львові закриває близько 50 відсотків перевезень.

Детальніше про умови лізингу, за який Львів оновлює автопарк АТП-1, читайте за посиланням: «Золоті автобуси»: львів’яни переплатять десятки мільйонів за невигідні умови лізингу нового автопарку АТП-1

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.