дивись.info

Підсумки політичної осені у Львові та польський досвід компостування відходів. Головне за день

Підсумки політичної осені у Львові та польський досвід компостування відходів. Головне за день

Підсумовуємо головні події дня.        

Підсумки політичної осені у Львові, польський досвід компостування відходів та історія отця Севастіяна Дмитруха, який вже багато років працює над створенням у Львові музею  митрополита Андрея Шептицького — про це та інше читайте у нашому дайджесті найцікавіших матеріалів за 4 грудня.

Як розпорошилися конкуренти Порошенка

Фотокодаж ілюстративний

Політична осінь в Україні завершилась досить таки несподівано. Оголошення воєнного стану для усіх опонентів Президента Порошенка стало шоком і повернуло їх до українських реалій, про які усі уже почали забувати – в Україні війна, велика частина її території окупована і загроза відкритої агресії з боку Російської Федерації нікуди не зникла. Про підсумки політичної осені у Львові говорить політичний оглядач Дмитро Посипанко. Деталі за посиланням.

Польський досвід компостування відходів

Львівські журналісти відвідали один із комплексів переробки відходів, які масово працюють у Польщі, аби подивитися, як поводяться із органікою сусіди і чи можна таке впровадити  у Львові. Наступного року у Львові розпочне роботу перша міська станція компостування органічних відходів. Це означає, що поруч із традиційними сміттєвими баками на вулицях з’являться інші – для харчових побутових та  зелених відходів, наприклад, для скошеної трави, листя чи квітів.  Якщо сьогодні їх просто спалюють, то вже незабаром сортування таких відходів запровадить нову систему поводження з відходами у місті. Деталі за посиланням.

Історія отця Севастіяна Дмитруха

Будівельник, реставратор, письменник, мистецтвознавець, збирач творів сакрального мистецтва, лижник-аматор – все це про одну особу – отця Севастіяна Дмитруха, який вже багато років працює над створенням у Львові музею  митрополита Андрея Шептицького, але це тільки одна з багатьох ніш його діяльності. Все, що ви раніше знали про священиків чи ченців, забудьте. Отець Севастіян у свої шістдесят з хвостиком так і сипле різними історіями, жартами, любить спорт і називає себе авантюристом, бо так життя цікавіше. Він належить до священиків катакомбної Церкви, адже вступив до монастиря ще далекого 1978 року. Деталі за посиланням.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.