Медики Львова та Києва отримали від благодійників захисні костюми, респіратори і рукавички

Медики Львова та Києва отримали від благодійників захисні костюми, респіратори і рукавички

Днями  компанія ОККО передала медикам лікарень «Охматдит» у Львові та Києві, а також Львівському обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф більше 100 захисних костюмів, 1500 респіраторів та 5000 рукавичок.

Як зізнаються самі лікарі, в них є велика потреба у  засобах індивідуального захисту, тож допомога відповідального бізнесу – вкрай важлива.

«Пандемія коронавірусу – виклик для суспільства. Ми, як соціально відповідальний бізнес, розуміємо і знаємо про потреби лікарів, які зараз стоять на першій лінії оборони від недуги, і захистити їх – одне з головних завдань. Тому від нашої згуртованості та готовності медичної системи протистояти цій загрозі залежить, наскільки швидко ми зможемо подолати вірус», – керівник департаменту корпоративних комунікацій ОККО Ярослава Полякова.

Реалізація проєкту стала можливою також за участі партнерів ОККО – БФ «Крила надії», які допомогли з організацією закупівлі всього необхідного для установ.

Окрім того, компанія ОККО підтримала пальним Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, разом з компанією «AVIS Україна» організували трансфер для медичних працівників Київського пологового будинку №6.

Нагадаємо, що в березні 2020 року компанія долучилася до ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та профінансувала більше 50 тисяч перевезень медичних працівників через сервіси Uber, Uklon, Bolt та Opti, закупила вісім апаратів штучної вентиляції легенів для лікарень Львівської області.

Довідка

Мережа АЗК «ОККО» («Концерн Галнафтогаз») входить до складу OKKO Group та є однією з найбільших автозаправних мереж в Україні, що налічує близько 400 автозаправних комплексів. У структурі компанії діє також найбільша мережа закладів харчування в дорозі, в тому числі 35 ресторанів, які працюють під брендами A la minute, Pasta Mia та Meiwei. Підрозділи компанії займаються реалізацією товарів через магазини на АЗК, продажем нафтопродуктів великим та малим гуртом, надають послуги з експертизи якості пального, зберігання і транспортування нафтопродуктів. У мережі ОККО діє 10 нафтобаз і 19 стаціонарних та мобільних лабораторій контролю якості нафтопродуктів.

Благодійний фонд «Крила надії» був створений у 2007 році для лікування і соціалізації важкохворих дітей, допомоги лікарням та установам, де вони лікуються.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: