дивись.info

Ще одна мобільна компанія приєдналася до меморандуму про спільне використання мобільних мереж

Ще одна мобільна компанія приєдналася до меморандуму про спільне використання мобільних мереж

Компанія lifecell підписала меморандум про спільне використання телекомунікаційної інфраструктури з мобільними операторами Київстар та Vodafone Україна.

Про це повідомили в пресслужбі компанії.

Там відзначили, що це дозволить прискорити розгортання мереж 4G у сільській місцевості і на автодорогах. Крім того, оператор запропонував спільно використовувати мережу в усіх населених пунктах, де це необхідно.

Читайте також: Зеленський підписав указ про запровадження 4G по всій країні

«Ми пропонуємо мобільним операторам розширити дію вже підписаного меморандуму і застосовувати у всіх населених пунктах, де є необхідність в розвитку або поліпшення якості мобільного зв’язку, а не тільки в тих, де проживає менше 2-х тис. осіб, як зазначено зараз у цьому документі», — заявили в компанії.

Оператори мобільного зв’язку України вже провели рефармінг (обмін) радіочастотами в діапазоні 900 МГц в Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Волинській, Тернопільській та Рівненській областях. До кінця 2020 року його буде проведено в усіх інших областях України згідно із затвердженим графіком. Після рефармінгу кожен оператор зможе використовувати суцільні смуги радіочастот, що дозволить надавати абонентам якісні послуги 4G-зв’язку.

Нагадаємо, за даними Міністерства цифрової трансформації України, понад 5,5 млн громадян не мають доступа до якісного фіксованого інтернету: понад 17 тис. населених пунктів у сільській місцевості не мають оптичних мереж. Ще в 65% сіл не мають якісного широкосмугового доступу до інтернету.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.