Львів'яни створили перший додаток з українською класичною музикою

UL Classic

У Львові розробляють перший у світі додаток з українською класичною музикою.

Творці проєкту (музична агенція Collegium Management та Львівський органний зал за підтримки Українського культурного фонду) мають на меті зібрати найцікавіші зразки української класики та зробити їх доступними для слухачів в Україні та за її межами.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Мобільний додаток Ukrainian Live Classic (UL Classic скорочено для мобільних магазинів) — це проєкт про музику без кордонів, продовження промоції української музики в рамках масштабного проєкту Ukrainian Live, який було започатковано у березні 2019 року та відзначено європейською асоціацією фестивалів. Проєкт робить акцент на комплексному підході до презентації української класичної музики. Користувач зможе слухати настроєві плейлисти, обирати музику певного стилю, жанру, композитора або ж дізнатись про них більше.

Читайте також: «Музика в старому Львові» залунає 15 серпня

Особливу увагу творці приділяють структурі, щоб якомога повніше представити кожну епоху. Окрім аудіозаписів, користувач має змогу дивитись відео з роздільною здатністю 1080p Full HD, транслювати його на свій Smart TV чи інший медіапристрій. Для зручності буде доступний режим switch-to-audio, який дає змогу миттєво перемикатись з відео на аудіо та продовжувати займатись своїми справами. Також можна зберігати та прослуховувати записи у додатку в режимі офлайн.

Читайте також: Львівська опера почне театральний сезон у новому форматі

UL Classic буде доступним українською та англійською мовами та не міститиме реклами. Паралельно із додатком працюватиме і медіаплатформа ukrainianlive.org. Додаток буде первісним місцем прослуховування, а сайт стане мініенциклопедією.

Читайте також: «Львівський Моцарт»: галицькі містечка, любов та українські фольклорні мотиви

Публічна презентація проєкту запланована на 15 жовтня у Львові, та у Києві за тиждень до того. Під час презентації у Львові вперше виконають симфонію № 1 першої української професійної композиторки Стефанії Туркевич (20−30-ті роки XX століття).

Додаток буде доступний для безкоштовного завантаження в Apple Store та Google Play Market. Будьте першими хто встановить додаток, реєструйтесь на медіаплатформі UL Classic.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: