дивись.info

В Україні кожен восьмий підліток залежний від соцмереж

В Україні кожен восьмий підліток залежний від соцмереж
group elementary school students in computer class

В Україні презентували перше комплексне дослідження про кібербулінг. Воно показало, що кожен п’ятий підліток визнавав себе жертвою онлайн-знущань.

Про це повідомляє Мінціфра.

За даними аналітичного дослідження «Запобігання та протидія кібербулінг в дитячому середовищі України», яке представили в межах Всеукраїнської кампанії проти Кібербулінгу Docudays UA, кожен десятий підліток регулярно брехав батькам або друзям про час, проведений в соцмережах. Тоді як третина підлітків використовують соцмережі, щоб позбутися від негативних відчуттів. Більш того, кожен восьмий підліток залежний від соцмереж.

Також у дослідженні йдеться про те, що найбільш часта форма кібербулінгу – це поширення неправдивої інформації, з чим стикався кожен п’ятий підліток. Така ж кількість страждає від викрадення персональних даних і використання іншими акаунтів від імені опитаних (самозванство).

Згідно з аналітикою, в топі найбільш поширених видів Кібербулінгу в дитячому середовищі України наступні: створення фейковий сторінок; поширення інтимних фото; тролінг; поширення відеозаписів бійок.

В Україні станом на 1 квітня цього року суди першої юрисдикції прийняли 482 постанови про буллінг (цькування) учасників освітнього процесу. Найбільше протоколів про онлайн-цькування складено в Київській області. Найчастіше ображають хлопці – 70%, а ось страждають від кібербулінгу переважно дівчата – близько 80%.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.