Як змінилися ціни на квартири у новобудовах Львова

новобуд

Перший осінній місяць у Львові ознаменувався подорожчанням нерухомості в гривнях і стабільністю цін, якщо рахувати в іноземній валюті.

*Матеріал підготовлено за сприяння будівельної компанії «Львівська Мрія».

Що відбувається на ринку первинної нерухомості Львова і як будуть розвиватися події далі, читайте в нашій постійній аналітиці на основі даних ЛУН.ua.

Середня вартість квадратного метра в ЖК Львова

Середня вартість квадратного метра на новобудови у вересні становила 17800 грн/кв.м, ціна у порівнянні з попереднім місяцем зросла на 300 гривень.

Мінімальна ціна на квартири в новобудовах Львова також підвищилася на 300 грн. – з 12100 грн/кв.м. до 12400 грн/кв.м.

Якщо ж порівнювати з минулорічними цінами, то середня вартість квартир у вересні 2019 була 15500 грн/кв.м, мінімальна — 10700 грн/кв.м.

інфографіка ЛУН. UA

Ціни за районами Львова

Ціни на новобудови зросли майже у всіх районах Львова. Лише в найдорожчому, Галицькому, ціна квадратного метра знизилася на 100 гривень – із 31800 грн/кв.м. до 3700 грн/кв.м.

На 100 гривень подорожчав квадратний метр у Залізничному (до 21400 грн/кв.м.) та Личаківському районах (до 24100 грн/кв.м.), на 600 гривень – у Франківському (25100 грн/кв.м.) та Сихівському (19300 грн/кв.м.).

Найбільше зростання продемонструвала ціна у Шевченківському районі – із 17900 грн/кв.м. до 18600 грн/кв.м. (+700 гривень).

інфографіка ЛУН.UA

Динаміка цін у доларах

У доларах за міжбанком середня ціна у Львові до кінця вересня 2020 року становить 640 доларів за кв. м. Мінімальна ціна становить 440 доларів за кв. м. Відтак, здорожчання у гривнях викликане здебільшого знеціненням української валюти, ціна в доларах залишається такою ж, як була у серпні.

Рік тому, у вересні 2019 року, квадратний метр у львівських новобудовах коштував на 10 доларів менше. Середня вартість становила 630 доларів, а мінімальна – 430 доларів.

Що чекати від цін на нерухомість далі

Підштовхнути ціни до зростання, на думку експертів, може подальша девальвація гривні та зниження ставок за депозитами. Тоді як просідання реальних доходів і економічні наслідки кризи, спричиненої коронавірусом, стримують ціни. Тому середня вартість навряд чи встигатиме за темпами ліквідних об’єктів. Це означає, що ціна квадратного метра в житлі економкласу навряд чи зростатиме. А от у сегменті «комфорт+» і бізнескласі можна очікувати подорожчання.

Вплинути на ціни в новобудовах можуть також результати місцевих виборів, бо політична турбулентність завжди позначається на ринку нерухомості у вигляді ініціювання перевірок дозвільної документації, інспекцій і гучних скандалів, які впливають і на динаміку окремих ЖК, і на репутацію всього ринку нерухомості.

*Матеріал підготовлено за сприяння будівельної компанії «Львівська Мрія».

Нагадаємо, у Львові триває будівництво нового ЖК «Львівська Мрія» на вул. Під Голоском. Здати нове житло в експлуатацію планують 2020 року. За планом тут буде 16-поверховий будинок на дві секції. У будинку буде 165 квартир. Обрати свою можна на сайті проєкту.

Читайте також: Все для комфорту мешканців: яким буде новий житловий комплекс на вулиці Під Голоском

Будинок матиме бетонний каркас, а заповнення та міжкімнатні стіни будуть цегляними. Тут використовують червону повнотілу цеглу. Цей матеріал вважається найбільш екологічним, крім того, він добре утримує тепло та забезпечує хорошу шумоізоляцію. За даними будівельної компанії, будинок здаватимуть мешканцям з потинькованими стінами, цементною стяжкою під «чисту» підлогу, двоконтурним котлом (димохідна система Schiedel QUADRO) та розведенням труб по квартирі під стяжкою (здається в робочому стані), лічильниками газу, води, електроенергії, мідною електропроводкою до розвідної коробки у квартирі, виводами під сантехніку та каналізацією. У помешканнях встановлять металопластикові вікна та сталеві двері. За проєктом, мешканці отримають вже засклені балкони, сучасні домофони та два безшумних ліфти (один із них – вантажний, розрахований на 1000 кг). А поряд із будинком розташується підземний паркінг. Усі деталі проєкту та фото з будівельного майданчика дивіться тут.


Львівська Мрія — на ринку Львова вже понад 7 років. За цей час збудовано та здано в експлуатацію 5 будинків. Унікальність ЖК «Львівська Мрія» в тому, що будинки збудовані із цегли. Компанія вирізняється акуратністю, що стосується дозвільних документів, підбором геолокацій, інженерного проєктування будинків та дотриманням усіх будівельних та технологічних норм при будівництві житла.

ЖК «Львівська Мрія» неодноразово були відзначені у міжнародному конкурсі «Кришталева цегла».

ЖК «Львівська Мрія» — помешкання створені для вашого щасливого життя!

Контакти відділів продажу: м. Львів, вул. Рубчака, 11, вул. Кн. Ольги, 1 тел.: (032) 241-08-08; (097) 811-80-80

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: