дивись.info

Строк подачі заявок на виплату 8 тисяч гривен продовжили

Строк подачі заявок на виплату 8 тисяч гривен продовжили

Держава почала впроваджувати 3 нові програми підтримки українців, які можуть постраждати через січневий карантин зимових канікул.

Про це пише Finance.ua.

Це програма «Допомога працівникам та ФОП – 8000 грн», «Допомога роботодавцям, які можуть втратити дохід через карантин» та «Одноразова компенсація суб’єктам господарювання ЄСВ».

Подача заявок на першу з програм (так звану 8000 тис.) продовжена до 31 грудня, на дві інші необхідно подати документи до 21 грудня.

«Такі терміни встановлені, оскільки більшість виплат ми плануємо здійснити до кінця року. По суті, до того моменту, коли люди підуть на січневий карантин. Наша ціль – щоб підприємці і працівники отримали кошти до локдауну і змогли пережити його в спокійному форматі. Ми намагалися зробити максимально спрощений порядок подачі заявок з мінімальним переліком документів», – зазначив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Міністр додав, що є чіткий Перелік видів економічної діяльності, які можуть постраждати у зв’язку з посиленням карантину і які підпадають під реалізацію програм (https://bit.ly/2WextdF).

З урахуванням цього Переліку реалізовуються 2 програми – «8 тисяч» (через портал «Дія» та«Компенсація ЄСВ» (через регіональні ДПС).

3-я програма «Допомога роботодавцям, які можуть втратити дохід через карантин» не привязана до Переліку та реалізується через регіональні Центри зайнятості.

«Ми намагалися зробити програми максимально простими та з охопленням максимальної кількості людей. Тепер наша спільна задача разом з бізнес-асоціаціями – донести до підприємців і фізичних осіб, яким чином вони мають подати документи і разом з вами забезпечити, щоб вони були подані», – наголосив міністр.

Ознайомитися з порядком подачі документів усіх програм можна за покликанням.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.