• USD: 41.50
  • EUR: 40.90

Актуальні теми:

Підтримати

В Україні за перший тиждень автоматично зареєстрували тисячу ФОПів

В Україні за перший тиждень автоматично зареєстрували тисячу ФОПів

Уже понад тисяча українців зареєстрували ФОП автоматично на порталі Дія.

Про це написав віцепрем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму Telegram-каналі, повідомляє пресслужба Мінцифри.

«Сьогодні був зареєстрований 1000-й ФОП автоматично, без участі реєстратора. Менше, ніж за 7 діб. Автоматичну реєстрацію ФОП ми запустили минулого понеділка. У нашій стратегії побудови цифрової держави — максимальна кількість послуг повинні надаватися без участі людського фактора», — пише Федоров.

За його словами, реєстрація бізнесу, зокрема ФОП, одна з наймасовіших послуг, якою користуються українці на порталі Дія. Відкриття ФОП онлайн стало найпопулярнішою послугою з моменту запуску порталу Дія минулого року. Подати заяву можна за 10−15 хвилин.

На порталі Дія ви подаєте заяву. Більшість необхідних полів підтягнуться автоматично. Заява автоматично надходить у реєстр фізосіб-підприємців. 10 хвилин на заповнення заяви і декілька секунд на обробку.

За статистикою, раніше державний реєстратор витрачав 21 хвилину в середньому на обробку заяви. У 2020 році було відкрито 247 634 ФОП, а відповідно витрачено 5 мільйонів 200 тисяч 313 хвилин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: