На Львівщині хочуть звільнити гуртожитки вишів, для розміщення там біженців

DJI_0963

Влада області проситиме керівників вишів Львівщини звільнити гуртожитки щоб мати змогу розмістити біженців в з інших регіонів України.

Про це під час пресконференції розповів голова ЛОДА Максим Козицький.

«Готується протокол щодо запровадження на Львівщині  заходів воєнного стану. Будемо просити всі виші відселити студентів для можливого поселення біженців з інших регіонів. Є інтернати, які евакуюються зі Сходу, які потрібно розселити на території області.  Певні групи дітей зі Сходу ми вже приймаємо. Дані змінюються дуже швидко. До нас звертаються різні адміністрації і структури щодо розміщення дітей. Ми збираємо це в єдину систему, бо не всі зупиняються у нас а ідуть далі, наприклад на Закарпаття. Першочергова потреба, з якою до нас зверталися – це було 200 осіб, але вони ще всі не доїхали. ЛОДА та ЛМР формують кол-центр щодо розселення людей, які будуть звертатися. Буде 6-8 пунктів, де буде інформація щодо місць для розселення», - розповів Максим Козицький.

За його словами, а межах області та в’їздах до Львова сьогодні встановлять блокпости, для спрощення розселення.

«На блокпостах будуть питати людей, куди вони прямують, які їм потрібні умови і відповідно до цього їх будуть спрямовувати у центри, де буде необхідна інформація. Такі центри будуть готові сьогодні», - розповів голова ЛОДА.

Він додав, що на блокпостах також можуть здійснювати огляд автомобілів, наразі він буде вибірковим.

Він закликав мешканців не створювати ажіотажного попиту на продукти.

«Ми ведемо переговори з постачальниками щодо формування місячного запасу продовольства а також предметів першої необхідності. Те саме стосується пального на заправках. Там будуть колонки, які заправлятимуть лише екстрені медичні служби та військові формування. В аптеках формується запас ліків», - розповів голова ЛОДА.

За його словами, на Львівщині вже є затримані підозрілі особи.

«На даний момент постійно затримують підозрілі особи і СБУ перевіряють їх дані. Є затримані, але немає підтвердження, що вони належать до  екстремістських груп», - розповів Максим Козицький .

Нагадаємо, під час офіційного звернення до росіян 21 лютого Володимир Путін повідомив, що визнав «незалежність» угруповань «Л/ДНР».

22 лютого російська Рада Федерації дозволила Путіну використати на Донбасі збройні сили РФ у якості «миротворчих сил».

У відповідь на це рішення Кремля США оголосили економічні санкції проти крупних російських банків та членів родин урядовців РФ. Санкції також запровадили Японія, Австралія та країни Європейського Союзу.

23 лютого народні депутати України під час засідання схвалили санкції проти депутатів Держдуми РФ, політиків та чиновників Росії, причетних до визнання ОРДЛО.

Верховна рада України підтримала рішення РНБО щодо впровадження надзвичайного стану.

24 лютого Путін виступив із зверненням в якому повідомив про рішення розпочати повномасштабну війну проти України. Були обстріляні військові об’єкти, аеродроми, склади у Києві, Харкові, Дніпрі.

У відповідь Україна оголосила воєнний стан і розірвала дипломатичні відносини із Російською федерацією.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: