У Львові поховають двох полеглих воїнів: історії захисників

прощання у Львові із полеглими воїнами
Ілюстративне фото/Роман Балук

Цього четверга, другого листопада, у Львові попрощаються із воїнами Володимиром Левицьким та Ярославом Мельником, які загинули на війні із РФ, повідомили у міській раді.

Там також розповіли їхні історії.

Володимир Левицький

Захисник родом з Сивашівки. Це село у Херсонській області. Володимир Левицький загинув на фронті 26 жовтня. Йому було 25 років.

Володимир Левицький. Фото: ЛМР

Навчався у середній загальноосвітній школі села Сивашівка. Здобував освіту на юридичному факультеті Національного університету водного господарства та природокористування у Рівному.

2017 року вступив на строкову військову службу до лав 45-го полку імені Олександра Красіцького Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Під час проходження служби здобув звання «старший сержант», також від 2018 року виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції.

Був винятково доброю людиною, усміхненим, чуйним, турботливим, справедливим та сміливим, ніколи не відмовляв у допомозі іншим. 

Із початком повномасштабного вторгнення рф став на захист Батьківщини від російських окупантів. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави на східному та південному напрямках фронту.

У Володимира Левицького залишилася дружина, донька, батьки та сестра. 

Ярослав Мельник 

Воїн народився у Княжолуці, що на Прикарпатті. Загинув на війні із російсько-окупаційними військами 27 жовтня. Йому було 33 роки.

Ярослав Мельник. Фото: ЛМР

Навчався у Долинському ліцей «Інтелект» Долинської міської ради. Здобув вищу освіту у Національному університеті «Львівська політехніка», під час навчання також закінчив військову кафедру при університеті.

Кадровий військовослужбовець, обіймав посаду командира одного з підрозділів Сил спеціальних операцій. Був активним громадським діячем, інтелектуалом, блогером та спортсменом, одним із засновників ДУК «Правий сектор» на Львівщині. Очолював ГО «Львівське ветеранське братерство».

Учасник Революції Гідності, згодом добровольцем пішов на війну проти окупантів. Протягом 2014-2015 років виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у лавах полку «Азов». За особисту мужність був нагороджений відзнакою Президента України «За оборону України».

Після початку повномасштабного вторгнення російської федерації боронив державу у складі 140-го окремого центру Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

У Ярослава Мельника залишилися мама, батько, сестра і кохана дівчина.

Де і коли відбудеться прощання із воїнами

Чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: