Колодій нагородив переможців обласного конкурсу «Екологічно чистий населений пункт» (фото)

4
Колодій нагородив переможців обласного конкурсу «Екологічно чистий населений пункт» (фото)

Під час третього пленарного засідання ХХХIV сесії Львівської обласної ради голова ради Петро Колодій вручив дипломи переможцям щорічного обласного конкурсу «Екологічно чистий населений пункт».

Нагадаємо, що підбиття підсумків і визначення переможців конкурсу «Екологічно чистий населений пункт» відбулось 18 червня на засіданні Конкурсної комісії.

Відтак, для заохочення місцевих рад Львівщини в роботі з поліпшення благоустрою населених пунктів і покращення екологічного стану довкілля було визначено 25 призових місць. Зокрема, призерами щорічного обласного конкурсу «Екологічно чистий населений пункт» у 2015 році стали такі ради:

І категорія (міста обласного значення):

третє місце – Новороздільська міська рада.

ІІ категорія (міста районного значення):

друге місце – Рава-Руська міська рада Жовківського району;

друге місце – Жидачівська міська рада;

друге місце – Золочівська міська рада;

третє місце – Великомостівська міська рада;

третє місце – Рудківська міська рада Самбірського району.

ІІІ категорія (селища):

друге місце – Нижанковицька селищна рада Старосамбірського району;

друге місце – Магерівська селищна рада Жовківського району;

третє місце – Дублянська селищна рада Самбірського району;

третє місце – Івано-Франківська селищна рада Яворівського району.

IV категорія (села):

перше місце – Баковецька сільська рада Жидачівського району;

друге місце – Вовченська сільська рада Турківського району;

друге місце – Труханівська сільська рада Сколівського району;

друге місце – Деревнянська сільська рада Жовківського району;

третє місце – Вороцівська сільська рада Яворівського району;

третє місце – Станківецька сільська рада Миколаївського району;

третє місце – Новоміська сільська рада Старосамбірського району;

третє місце – Страшевицька сільська рада Старосамбірського району;

третє місце – Верхньогаївська сільська рада Дрогобицького району;

третє місце – Крушельницька сільська рада Сколівського району;

третє місце – Староскварявська сільська рада Жовківського району;

третє місце – Воютицька сільська рада Самбірського району;

третє місце – Бердихівська сільська рада Яворівського району;

третє місце – Прилбичівська сільська рада Яворівського району;

третє місце – Київецька сільська рада Миколаївського району.

1 2 3

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Хочеш повідомити новину? Дій!
ПОДІЛИТИСЬ

Реклама

Loading...

Реклама