дивись.info

Львівська ОДА підтримує позицію громадськості щодо прозорого призначення керівництва Держгеокадастру

5
Львівська ОДА підтримує позицію громадськості щодо прозорого призначення керівництва Держгеокадастру

Львівська облдержадміністрація висловлює підтримку громадськості щодо недопустимості обрання одіозних чиновників на керівні посади Головного управління Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в області. Усі призначення повинні відбуватись лише прозоро та відкрито, повідомила Дивись Інфо прес-служба Львівської ОДА.

Таку позицію висловив заступник голови ОДА Ростислав Замлинський, за результатами спілкування із громадськими активістами Львівщини, котрі у вівторок, 18 серпня, вийшли з протестом проти свавілля окремих посадовців в регіональних органах Держгеокадастру. Офіційну заяву, адресовану керівництву нашої держави та області, громадські організації оприлюднили сьогодні на засіданні Колегії обласного управління Держгеокадастру.

Зазначимо, що серед вимог громадськості – недопущення призначення чинного керівника відділу Держгеокадастру у Пустомитівському районі Романа Мигаля на посаду першого заступника обласного відомства. Окрім цього, вони закликають ретельно перевірити діяльність Пустомитівського відділення, а також колишнього начальника Держгеокадастру на Львівщині Ярмуса Степана.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Хочеш повідомити новину? Дій!

Реклама

Loading...

Реклама