У Трускавці завершився Всеукраїнський юнацький турнір з плавання «Нафтуся – 2015»

12
У Трускавці завершився Всеукраїнський юнацький турнір з плавання «Нафтуся – 2015»

Упродовж 6 – 7 листопада 2015 року в плавальному басейні Трускавецького ДЮСК «Спортовець» відбувся традиційний Всеукраїнський юнацький турнір з плавання «НАФТУСЯ – 2015» зв участю 17 команд з Києва, Миколаєва, Ужгорода, Рівного, Тернополя, Івано-Франківська, Вінниці, Чернівців, Львова, Долини (Івано-Франківська область), Дрогобича, Червонограда та Трускавця (Львівська область).

Організатори турніру – Трускавецький дитячо-юнацький спортивний клуб «Спортовець» та Львівська обласна федерація морських багатоборств і акватлону (голова Андрій Жгута). Головний суддя змагань – Богдан Смеречинський (м. Трускавець).

На урочистому відкритті змагань учасників турніру вітали новообраний міський голова м.Трускавця Андрій Кульчинський та директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович.

Всім командам, що приїхали на цей плавальний турнір, організатори змагань подарували торти з написом «НАФТУСЯ – 2015», а призери змагань були нагороджені грамотами і медалями. Серед кращих відзначилися: Марія Городня, Маркіян Грицеляк, павло Бандрівський (Львів); Єлизавета Клименко, Олексій Кризько (Київ); Ліза Деркач (Рівне); Олена Шахрай, Денис Демідовський, Владислав Маковейчик, Микита Фенюк, Максим Степанюк (Чернівці); Дарина Олендер, Максим Поточняк, Марта Мочула, сергій Лисобей (Тернопіль); Юлія Пятночко (Червоноград) та ін.

Переможцями та призерами традиційного турніру 2015 року виявилися:

50 м – Вільний Стиль – дівчата 2005 р.н. і мол.   
1Городня Марія05Аквапарк “Пляж”    
2Скрипник Софія06СК “Еліт” (Чернівці)    
3Данилейко Анастасія05ДЮСШ №2 (Ів.-Франківськ)    
50 м – Вільний Стиль – дівчата 2003-2004 р.н.   
1Деркач Ліза03Гімназія (Рівне)    
2Юречко Ірина03ДЮСШ “Олімп”    
3Савчук Анастасія03КДЮСШ №1 (Тернопіль)    
50 м – Вільний Стиль – юнаки 2005 р.н. і мол.   
1Демідовський Денис06СК “Еліт” (Чернівці)    
2Данилевич Микола05КДЮСШ №1 (Тернопіль)    
3Підгорецький Валерій06СК “Еліт” (Чернівці)    
50 м – Вільний Стиль – юнаки 2003-2004 р.н.  
1Поточняк Максим03КДЮСШ №1 (Тернопіль)    
2Ліньов Антоніо03ПрАТ “Наука-спорт” (Київ)    
3Мушка Богдан03СК “Олімпік” (Ужгород)    
50 м – Брас – дівчата 2005 р.н. і мол   
1Шахрай Олена06СК “Еліт” (Чернівці)    
2Смоліна Дарина06СК “Еліт” (Чернівці)    
3Горохова Катерина06СК “Еліт” (Чернівці)    
50 м – Брас – дівчата 2003-2004 р.н..   
1Олендер Дарина03КДЮСШ №1 (Тернопіль)    
2Гібаєва Елізабель03ВМПДЮ (Вінниця)    
3Тудай Тая03Аквапарк “Пляж”    
50 м – Брас – юнаки 2005 р.н. і мол.  
1Маковейчук Владислав05СК “Еліт” (Чернівці)    
2Строгуш Олександр05КДЮСШ №1 (Тернопіль)    
3Бєльський Ярослав05Школа плавання (Київ)    
50 м – Брас – юнаки 2003-2004 р.н.   
1Поточняк Максим03КДЮСШ №1 (Тернопіль)    
2Долгушин Ярослав03КДЮСШ №1 (Тернопіль)    
3Дорошенко Антон03Школа плавання (Київ)    
50 м – На спині – дівчата 2005 р.н. і мол.   
1Пятночко Юлія05ДЮСШ №2 (Червоноград)    
2Лєка Катерина06СК “Еліт” (Чернівці)    
3Середа Ангеліна05Гімназія (Рівне)    
50 м – На спині – дівчата 2003-2004 р.н.   
1Мочула Марта03КДЮСШ №1 (Тернопіль)    
2Манюк Олена04ДЮСК “Спортовець”    
3Семкович Надія03ДЮСШ “Олімп”    
50 м – На спині – юнаки 2005 р.н. і мол.   
1Кризько Олексій05ПрАТ “Наука-спорт” (Київ)    
2Деревецький Олег05КДЮСШ №1 (Тернопіль)    
3Данилевич Микола05КДЮСШ №1 (Тернопіль)    
50 м – На спині – юнаки 2003-2004 р.н.   
1Лисобей Сергій03КДЮСШ №1 (Тернопіль)    
2Саміло Владислав03Аквапарк “Пляж”    
3Салег Абдурахман04КДЮСШ №1 (Тернопіль)    
50 м – Батерфляй – дівчата 2005 р.н. і мол.   
1Городня Марія05Аквапарк “Пляж”    
2Данилейко Анастасія05ДЮСШ №2 (Ів.-Франківськ)    
3Смоліна Дарина06СК “Еліт” (Чернівці)    
50 м – Батерфляй – дівчата 2003-2004 р.н.   
1Клименко Єлизавета03ПрАТ “Наука-спорт” (Київ)    
2Романюк Діана04Гімназія (Рівне)    
3Мельник Олександра04ПрАТ “Наука-спорт” (Київ)    
50 м – Батерфляй – юнаки 2005 р.н. і мол.   
1Фенюк Микита05СК “Еліт” (Чернівці)    
2Грицеляк Маркіян06Аквапарк “Пляж”    
3Маргаль Олександр06СК “Еліт” (Чернівці)    
50 м – Батерфляй – юнаки 2003-2004 р.н.   
1Степанюк Максим03СК “Титан” (Чернівці)    
2Іванов Денис03Школа плавання (Київ)    
3Бандрівський Павло04Аквапарк “Пляж”    
200 м – Комплексне плавання – дівчата   
1Клименко Єлизавета03ПрАТ “Наука-спорт” (Київ)    
2Деркач Ліза03Гімназія (Рівне)    
3Юречко Ірина03ДЮСШ “Олімп”    
200 м – Комплексне плавання – юнаки  
1Лисобей Сергій03КДЮСШ №1 (Тернопіль)    
2Саміло Владислав03Аквапарк “Пляж”    
3Ліньов Антоніо03ПрАТ “Наука-спорт” (Київ)    
100 м – Комплексне плавання дівчата   
1Шахрай Олена06СК “Еліт” (Чернівці)    
2Смоліна Дарина06СК “Еліт” (Чернівці)    
3Пятночко Юлія05ДЮСШ №2 (Червоноград)    
100 м – Комплексне плавання юнаки   
1Грицеляк Маркіян06Аквапарк “Пляж”    
2Маргаль Олександр06СК “Еліт” (Чернівці)    
3Данилевич Микола05КДЮСШ №1 (Тернопіль)    
100 м – Вільний Стиль – дівчата   
1Деркач Ліза03Гімназія (Рівне)    
2Юречко Ірина03ДЮСШ “Олімп”    
3Савчук Анастасія03КДЮСШ №1 (Тернопіль)    
100 м – Вільний стиль – юнаки   
1Ліньов Антоніо03ПрАТ “Наука-спорт” (Київ)    
2Мушка Богдан03СК “Олімпік” (Ужгород)    
3Іванов Денис03Школа плавання (Київ)    
100 м – Брас – дівчата   
1Олендер Дарина03КДЮСШ №1 (Тернопіль)   
2Гібаєва Елізабель03ВМПДЮ (Вінниця)   
3Тудай Тая03Аквапарк “Пляж”   
100 м – Брас – юнаки   
1Долгушин Ярослав03КДЮСШ №1 (Тернопіль)    
2Поточняк Максим03КДЮСШ №1 (Тернопіль)    
3Думальський Микола03ДЮСК “Спортовець”    
100 м – На спині – дівчата   
1Мочула Марта03КДЮСШ №1 (Тернопіль)    
2Манюк Олена04ДЮСК “Спортовець”    
3Романюк Діана04Гімназія (Рівне)    
100 м – На спині – юнаки   
1Лисобей Сергій03КДЮСШ №1 (Тернопіль)    
2Саміло Владислав03Аквапарк “Пляж”    
3Блащак Олександр03ДЮСШ м.Долина    
100 м – Батерфляй – дівчата   
1Клименко Єлизавета03ПрАТ “Наука-спорт” (Київ)    
2Манюк Олена04ДЮСК “Спортовець”    
3Юристовська Христина05ДЮСК “Спортовець”    
100 м – Батерфляй – юнаки  
1Бандрівський Павло04Аквапарк “Пляж”    
2Вітєбський Артур06ДЮСК “Спортовець”    
3Салег Абдурахман04КДЮСШ №1 (Тернопіль)    

Ігор Гургула, заступник директора ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Хочеш повідомити новину? Дій!
ПОДІЛИТИСЬ

Реклама

Loading...

Реклама