дивись.info

У Львові виставлено на аукціон чотири об’єкти нерухомого майна

5

Управління комунальної власності Львівської міської ради інформує про продаж на аукціоні чотирьох об’єктів малої приватизації комунальної власності м. Львова. На аукціон виставлено такі об’єкти приватизації – нежитлові приміщення на вул. Фурманській, 7, вул. Фурманській, 9, вул. І.Миколайчука, 24 та на вул. Тершаковців, 4. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Кінцевий строк прийому заяв для участі в аукціоні – 7 грудня включно. Аукціон відбудеться 11 грудня за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, 2-й поверх, велика сесійна зала, 11.00 год. Реєстрація учасників аукціону проводитиметься з 09.30 год. до 10.30 год. за місцем проведення аукціону.

На аукціон виставлено чотири комерційно-привабливі об’єкти. Детальніше про кожен з них:

  • нежитлові приміщення 1-го поверху, що на вул. Фурманській, 7, мають загальну площу 85,60 кв. м, пропонується для продажу із стартовою ціною 2 626 800 грн. з ПДВ;
  • нежитлові приміщення 1-го поверху, що на вул. Фурманській, 9, загальною площею 212,90 кв. м, пропонується для продажу із стартовою ціною 6 533 040 грн. з ПДВ;
  • нежитлові приміщення 1-го поверху, що на вул. І. Миколайчука, 24, загальною площею 61,40 кв. м, пропонується для продажу із стартовою ціною 798 000 грн. з ПДВ;
  • нежитлові приміщення підвалу, 1-го та 2-го поверхів, що на вул. Тершаковців, 4, загальною площею 572,80 кв. м, пропонується для продажу із стартовою ціною 12 918 037 грн. з ПДВ.

«Особливо цікавими є перші два об’єкти, що розташовані в центральній частині міста, першого поверху, достатньо привабливої площі для можливості розвитку бізнесу у Львові. Також досить привабливим є об’єкт приватизації, що на вул. Тершаковців, 4. Цей красивий необароковий будинок, зведений 1898 року за проектом Наполеона Лущкевича, є пам’яткою культурної спадщини. Тому майбутній власник повинен провести роботи на пам’ятці, з метою утримання її у належному стані.

Тож управління комунальної власності запрошує всіх охочих долучитись до купівлі цих об’єктів і дуже сподівається на активність покупців, що дасть можливість отримати значно більші надходження до міського бюджету», – повідомляє начальник управління комунальної власності Інна Свистун.

Детальнішу інформацію щодо об’єктів ви можете дізнатись на сайті управління комунальної власності: www.mayno.lviv.ua.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Хочеш повідомити новину? Дій!

Реклама

Loading...

Реклама