дивись.info

Рева виступає за скасування прив’язки мінімальної зарплати до прожиткового мінімуму

7

Міністр соціальної політики України Андрій Рева виступає за скасування прив’язки мінімальної заробітної плати до прожиткового мінімуму.

Про це пише Інтерфакс.
Як повідомляє в четвер прес-служби Міністерства соціальної політики, А. Рева заявив, що в Україні відбувається незначне підвищення прожиткового мінімуму, після чого підвищується мінімальна зарплата бюджетників, і лише потім – зарплата в приватному секторі, тоді як ситуація має бути протилежною.
За словами міністра, співголови Групи стратегічних радників із підтримки реформ в Україні Іван Міклош і Лешек Бальцерович звертають увагу українського уряду на те, що у всьому світі державний сектор наздоганяє приватний за рівнем мінімальних зарплат, а не навпаки.
«Вони радять відокремити прожитковий мінімум від мінімальної зарплати і підняти її законодавчо. Нехай мінімальна зарплата сьогодні буде не 1 450 тис. грн., а 2-3 тис. грн. Хочеш – не хочеш, а приватному сектору доведеться піднімати зарплати. Відповідно, ми отримаємо додатковий ресурс, який витратимо на підвищення зарплат у бюджетній сфері», – сказав міністр. Він зазначив, що саме так робили у Словаччині та Польщі.
Також А. Рева додав, що Мінсоцполітики спільно з Міністерством фінансів, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України розробляють заходи, що мають забезпечити легалізацію зарплат.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Хочеш повідомити новину? Дій!

Реклама

Loading...

Реклама