дивись.info

Олег Скрипка, натхненний героями АТО, написав пісню до Дня Незалежності України (відео)

Олег Скрипка, натхненний героями АТО, написав пісню до Дня Незалежності України (відео)
Стоп-кадр із кліпу на пісню «Україна» гурту «Країна мрій»

Фронтмени етно-рок гурту «Країна мрій» олег Скрипка та Євген Гапон до 25 Дня Незалежності України випустили нову пісню і записали кліп.

Відео опубліковане на офіційній сторінці гурту «Країна мрій» на YouTube.

«Ця пісня народжувалася довго і непросто. Ми намагалися укласти у неї власні переживання і очікування. Але життя в Україні вирує занадто швидко. Усі студійні аудіоверсії не встигали за цим виром… Фронтовий тур гурту ВВ із виступами в Авдіїівці, Мар’їнці та Костянтинівці ще більше змінив моє сприйняття світу. Там я побачив українських героїв. Це – алмази, кристально чисті та міцні. У порівнянні з ними кіношні супермени – хлопчаки для биття.

Я пишаюся тим, що живу на одній землі і дихаю одним повітрям із такими людьми. Це відчуття надало нове звучання пісні «УКРАЇНА», глибші слова та виразніші музичні відтінки. Я мрію, аби моє сприйняття рідної країни відчув серцем кожен із вас. Аби світла та героїчна Україна постала перед усіма нами. Адже Україна – це ти», – наведені слова Олега Скрипки в описі відео.

Сам кліп представляє театичні фото та авторські картини, на яких відомий український художник Олег Шупляк представив те, як він бачить Україну.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Хочеш повідомити новину? Дій!

Реклама

Реклама