дивись.info

Прокоф’єва завтра на Майдані не буде

Під час завтрашнього концентру на Майдані до Дня Незалежності не звучатиме марш-заповіт з опери Прокоф’єва «Семен Котко». Про це опвідомили на своїй сторінці у Фейсбук брати Капранови.

«Доповідаємо: потелефонував Євген Нищук. Він втрутився у ситуацію із завтрашнім концертом на Майдані. І хоч організатором є Адміністрація Президента України, а не Міністерство культури України, він на мистецькому рівні вплинув на режисера та організаторів, і ті пообіцяли зняти з програми «Семена Котка» Прокоф’єва та замінити Мусоргського з Чайковським.

Спеціально для тролів: Чайковський – чудовий композитор, але його грають 364 дні на рік у всіх філармоніях. Святкувати 25 років Незалежності можна з українською музикою.

Євген попрохав стежити за ситуацією. І ми відповідно прохаємо вас.

Приблизно за це ми й стояли на Майдані, хіба ні?» – написали Капранови.

Нагадаємо, що сьогодні розгорівся скандал, коли стало відомо, що на Майдані у День Незалежності будуть виконувати марш-заповіт з опери Прокоф’єва «Семен Котко», яка розповідає про героїчну боротьбу червоних партизанів проти петлюрівців та гетьманців. Написана за повістю Катаєва «Я син трудового народу».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Хочеш повідомити новину? Дій!

Реклама

Реклама