дивись.info

Сьомої хвилі мобілізації не буде. Поки що

9

 Генеральний штаб Збройних Сил України поки не планує на даний момент проводити сьому хвилю часткової мобілізації.

Про це інформує  про це повідомив в.о начальника Головного управління персоналу – заступника начальника Генштабу генерал-майор Володимир Талалай, передає УНІАН.

«Мені відома ця інформація (поширених в ЗМІ щодо намірів Міноборони оголосити сьому хвилю мобілізації – УНІАН), ця інформація не має нічого спільного з дійсністю. По-перше, це скоріш за все труднощі перекладу в форматі інтерв`ю, яке надавалося», – сказав він.
«Генеральним штабом не планується на даний момент сьома черга мобілізації. Компенсація кількості особового складу, який звільняється в ході звільнення військовослужбовців шостої черги, здійснюватиметься за рахунок прийняття на військову службу за контрактом. Ми щомісячно приймаємо на військову службу за контрактом щонайменше 6 тисяч осіб», – додав Талалай.
Таким чином, за словами генерала, до кінця року з урахуванням такої динаміки ми очікуємо отримати до лав Збройних Сил ще приблизно 15-18 тисяч осіб, що цілком забезпечить потреби ЗСУ.
«Тому інформація, що була розповсюджена, вона не відповідає дійсності. Планів щодо проведення сьомої хвилі мобілізації немає», – наголосив заступник начальника Генштабу.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Хочеш повідомити новину? Дій!

Реклама

Loading...

Реклама