Поради відмінника: як скласти ЗНО без репетиторів на 200 балів

Resolucion-Resuelvo-practicas-de-MATEMATICA-FISICA-QUIMICA_2

Максим Щерба зі Львівщини склав ЗНО з математики та фізики по 200 балів кожне.

Про те, як здати ЗНО «на відмінно» Дивись.info поспілкувався з Максимом Щербою, випускником фізико-математичного ліцею, який написав ЗНО з двох предметів на 400 балів.

До 8 класу хлопець навчався в середній школі №3 міста Трускавця, з 9 класу –  у Львівському фізико-математичному ліцеї. З першого класу старався навчатися на відмінно.

Протягом кількох років Максим Щерба був призером багатьох Всеукраїнських олімпіад.

«Я був призером олімпіади з хімії в 7 класі, з інформатики з 9 по 11 клас, з фізики в 11 класі», – поділився Максим.

Абітурієнт хоче вступати до Львівського національного університету імені Івана Франка на комп’ютерні науки. На зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови набрав 192 бали, з англійської – 184, а з математики та фізики максимальні 200.

Час підготовки

Для ефективної підготовки до ЗНО, вважає Максим, не потрібно вчитися цілий день. Достатньо щодня приділяти 2-3 години навчанню. Проте, зауважує, що готуватися треба не лише в останній рік навчання в школі.

У вільний час хлопець встигав займатись програмуванням, раніше ходив до музичної школи та на танцювальний гурток, де також посідав призові місця.

Вчитися на помилках

Максим радить проходити минулорічні тести, готуючись до ЗНО. Так випускники будуть бачити, що на них чекає власне на тестуванні.

«Я б не сказав, що цього року були по-особливому складні тести, десь такі, як були за минулі роки», – розповідає Максим.

Виконувати домашні завдання

Хлопець вчився протягом шкільних років, уважно слухав на уроках та виконував усі завдання, які задавали вчителі.

«Я не користувався спеціальними книжками для підготовки до ЗНО. Просто те, що задавали в ліцеї – те й виконував», –  розповів Максим Щерба.

Шукати корисну інформацію

Випускник радить майбутнім одинадцятикласникам багато читати. І не лише інформацію, яку потрібно засвоїти на ЗНО, а й те, що подобається і приносить користь.

Правильно розставити пріоритети

Кожен школяр повинен зрозуміти, що для нього є найважливішим. Максимові подобалось програмування, тому він прикладав максимум зусиль для цього, натомість викладач музики рекомендував йому вступати в консерваторію.

Абітурієнт переконаний, що кожну справу потрібно доводити до кінця. Для хорошої підготовки до ЗНО треба ретельно пройти матеріал.

Підготувала Ярина ДЕМЧИНА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: