дивись.info

Визначилися переможці Кубку Львівської області зі спортивного орієнтування

Визначилися переможці Кубку Львівської області зі спортивного орієнтування

5-16 травня ц.р. відбувся Кубок Львівської області зі спортивного орієнтування, у якому взяли участь 92 спортсмени, що представляли 7 команд області: ЛОЦКЕТУМ, ДЮСШ-6, ДЮСШ-9, ДЮСШ «Надія»,  ДЮСШ «Юність»,  «Омега», СК «Наш Клуб».

Головний суддя змагань – Леонід  Маясов, головний секретар Тетяна Давиденко.

Кращими виявилися команди дитячо-юнацьких спортивних шкіл, де культивується спортивне орієнтування: ДЮСШ-9 (Львів) (1 місце), ДЮСШ-6 (Львів-Брюховичі) (2 місце) та ДЮСШ «Надія» (Пустомитівський район) (3 місце).

Переможці та призери змагань в індивідуальному заліку:

15 червня 2013 р.

Жінки та дівчата

Ж21

  • 1 місце Давиденко Тетяна      –  ДЮСШ-6
  • 2 місце Стисло Ольга              – ДЮСШ-9
  • 3 місце Продан Христина       –  ДЮСШ-9

Ж18

  • 1 місце Дідик Марта                – ДЮСШ-9
  • 2 місце Щурко Аделіна           –  ДЮСШ-9
  • 3 місце Пенчук Марія              – ЛОЦКЕТУМ

Ж16

  • 1 місце Кузяк Діана                    –  ДЮСШ “Надія”
  • 2 місце Камінська Орися           -ДЮСШ-6
  • 3 місце Рихтик Марта                – ДЮСШ-9

Ж14

  • 1 місце Гром’як Ірина                 –  ДЮСШ-9
  • 2 місце Вороніна Анастасія        – ДЮСШ “Надія
  • 3 місце Вихрест Діана                 – ДЮСШ-6

Ж12

  • 1 місце Маланчук Надія              –  ДЮСШ-6
  • 2 місце Комаровська Анастасія  – ДЮСШ “Надія”
  • 2 місце Довжинська Діана           – ДЮСШ “Надія”

Чоловіки та юнаки

Ч-21

  • 1 місце Пажух Ярослав                 –  ДЮСШ-6
  • 2 місце Чаус Михайло                   –
  • 3 місце Фридрих Ярослав             – ДЮСШ-9

Ч18

  • 1 місце Гощицький Володимир     –  ЛОЦКЕТУМ
  • 2 місце Степаненко Роман              –  ДЮСШ-6
  • 3 місце Наугольник Ігор                  –  ЛОЦКЕТУМ

Ч16

  • 1 місце Грудецький Євген               –  ДЮСШ-6
  • 2 місце Миколюк Олександр           –  ДЮСШ-9
  • 3 місце Млюзан Віталій                    –  “Омега”

Ч14

  • 1 місце Кецкало Олександр                 –  “Омега”
  • 2 місце Костюкевич Владислав          – ДЮСШ-9
  • 3 місце Мархвінський Іван                  – ДЮСШ “Юність”

Ч12

  • 1 місце Денисевич Денис                     –  ДЮСШ-9
  • 2 місце Феденків Володимир               – ДЮСШ-9
  • 3 місце Продан Остап                           – ДЮСШ-9

 

16 червня 2013 р.

Жінки та дівчата

Ж 21

  • 1 місце Давиденко Тетяна                      – ДЮСШ-6
  • 2 місце Зозуля Оксана                            – ДЮСШ “Надія”
  • 3 місце Кушик Вікторія                          – ДЮСШ “Юність”

Ж18

  • 1 місце Пенчук Марія                            – ЛОЦКЕТУМ
  • 2 місце Дідик Марта                               – ДЮСШ-9
  • 3 місце Щурко Аделіна                          – ДЮСШ-9

Ж16

  • 1 місце Кузяк Діана                                –  ДЮСШ “Надія”
  • 2 місце Рихтик Марта                             –  ДЮСШ-9
  • 3 місце Юник Леся                                  –  ДЮСШ-9

Ж14

  • 1 місце Вороніна Анастасія                   – ДЮСШ “Надія”
  • 2 місце Новак Віта                                  –  ДЮСШ-6
  • 3 місце Вихрест Діана                             – ДЮСШ-6

Ж12

  • 1 місце Комаровська Анастасія             – ДЮСШ “Надія”
  • 2 місце Кречківська Софія                     – ДЮСШ “Юність”
  • 3 місце Савчак Аня Ж                            –  ДЮСШ”Юність”

Чоловіки та юнаки

Ч-21

  • 1 місце Багрій Олег                                 –  ДЮСШ-9
  • 2 місце Ільків Володимир                      – ДЮСШ “Юність”
  • 3 місце Фридрих Ярослав                      –  ДЮСШ-9

Ч18

  • 1 місце Гощицький Володимир             – ЛОЦКЕТУМ
  • 2 місце Наугольник Ігор                         – ЛОЦКЕТУМ
  • 3 місце Степаненко Роман                      – ДЮСШ-6

Ч16

  • 1 місце Грудецький Євген                      –  ДЮСШ-6
  • 2 місце Тарасюк Іван                               –  ДЮСШ-6
  • 3 місце Млюзан Віталій                          – “Омега”

Ч14

  • 1 місце Костюкевич Владислав              – ДЮСШ-9
  • 2 місце Кецкало Олександр                     – “Омега”
  • 3 місце Мархвінський Іван                      – ДЮСШ “Юність”

Ч12

  • 1 місце Денисевич Денис                       –  ДЮСШ-9
  • 2 місце Феденків Володимир                 – ДЮСШ-9
  • 3 місце Продан Остап                             – ДЮСШ-9

 

Командні результати:

  • 1 місце ДЮСШ-9
  • 2 місце ДЮСШ-6
  • 3 місце ДЮСШ “Надія”
  • 4 місце ДЮСШ “Юність”
  • 5  місце ЛОЦКЕТУМ
  • 6 місце “Омега”
  • 7 місце СК “Наш Клуб”

 Про це повідомив  Андрій Закрута, управління з питань фізичної культури та спорту

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама