Іноземні благодійники подарували Львову апарат, який допоможе лікувати депресивні розлади

347870259_506549391576438_1729053435424680678_n
Фото: Перше медичне об'єднання Львова

Для реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ, що діє у Львові, подарували апарат, який допоможе лікувати депресивні розлади.

Про це повідомили у Першому медичному об'єднанні Львова, на базі якого діє Центр.

«Транскраніальна магнітна стимуляція – це метод, який стимулює кору головного мозку і виліковує важкі форми депресії без операційного втручання. Він допомагає зменшити фантомні болі у пацієнтів з ампутаціями, панічні атаки та інші розлади психіки, спричинені травмами. Такий апарат дуже важливий у комплексній роботі з нашими Захисниками, Захисницями та цивільним населенням, яке постраждало від війни», — йдеться в повідомленні.

Це все стало можливим завдяки Ministerium des Inneren, für Digitalisierung und Kommunen Baden-Württemberg, Leiter Referat 62 «Feuerwehr und Brandschutz», Nothilfe Koordinator Ukraine Thomas Egelhaaf, додали у ТМО.

Про Центр НЕЗЛАМНІ

Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) — місце, де дорослі та діти, які постраждали від війни, отримують комплексну кваліфіковану медичну допомогу. Це реконструктивна хірургія, ортопедія і роботичне протезування. Постраждалим не лише встановлюють протези, тут їх виготовляють. Окрім того, у центрі займаються фізичною, психологічною та психосоціальною реабілітацією постраждалих військових та цивільних. Проєкт реалізується Першим медичним об’єднанням Львова та Львівською міською радою за підтримки Міністерства охорони здоров’я України.

Напрямок протезування центр НЕЗЛАМНІ запустив торік, відкривши мобільну майстерню. Разом з майстернею центр НЕЗЛАМНІ отримав 200 протезів. Так, нещодавно протез руки отримала перша дитина. Це 13-річний Дмитро, син воїна ЗСУ. Він втратив руку, коли допомагав мамі по господарству. У підлітка міоелектричний протез. Керувати ним він зможе за допомогою міодатчиків, які кріпляться до м’язів руки. Його виготовила німецька компанія.

Протезування у Львові

У березні теперішнього року у Львові відкрили майстерню, що дасть змогу встановлювати сотню протезів кожного місяця.

До команди протезистів уже приєдналися пацієнти, які втратили кінцівки через війну, зокрема, військові. Загалом у команді працюють вісім фахівців. Це як протезисти із багаторічним досвідом роботи, так і молоді спеціалісти. Серед них Ілля Пилипенко – танкіст, що втратив ногу в бою. Захисник лікується у центрі НЕЗЛАМНІ. Невдовзі він отримає протез, а потім, пройшовши навчання, допомагатиме таким, як сам.

Від вересня 2022 року встановлено більше сотні протезів, десять з яких – біонічні протези рук.

Клініка протезування

Окрім цього, на базі одного із медзакладів у Львівській області відкривають Superhumans Center, де для українських воїнів та цивільних буде доступною лабораторія з виготовлення та збирання протезів, департамент фізичної реабілітації, відділення психологічної підтримки, а також басейн для реабілітації. Тут працюватимуть висококваліфіковані українські фахівці, вони також переймають досвід медиків провідних клінік зі всього світу.

Для людей, які постраждали через воєнні дії, усі послуги тут будуть безкоштовними. Двом українським воїнам, які втратили на війні руки, ще до відкриття центру встановили біонічні протези від британської компанії. Щоб стати у чергу на протезування, необхідно заповнити анкету.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: