Визначилися переможці обласних комплексних Ігор Львівщини 2015 року з шахів
3-4 жовтня 2015 року в Палаці культури «Кристал» у м. Новояворівську завершилися особисто-командні змагання з шахів у рамках обласних комплексних змагань, присвячених Року Андрея та Климентія Шептицьких, за програмою: ХХІV спортивних Ігор Львівщини, VІІІ обласних ігор ветеранів спорту та змагань серед людей з інвалідністю.
Змагання організовано управлінням молоді та спорту облдержадміністрації, Львівським обласним центром фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, КЗ ЛОР «Львівський регіональний центр з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт», Асоціацією ветеранів спорту Львівщини та Федерацією шахів Львівщини.
Головний суддя змагань – суддя національної категорії Андрій Матвійчук, головний секретар – Роман Благут.
Загалом у змаганнях взяли участь 10 збірних команд з таких районів області: Городоцький, Жидачівський, Стрийський, Сокальський, Пустомитівський, Яворівський, Турківський, Жовківський, Миколаївський, Самбірський та 4 команди з міст обласного значення - м. Новий Розділ, м. Самбір, м. Червоноград, м. Стрий. Відтак у категорії “Дорослі” змагалися 14 команд, у категорії “Ветерани” – 13 команд та 4 команди в категорії осіб з інвалідністю.
Категорію людей з інвалідністю представляли 4 команди, а саме 2 команди з м. Львова (з ураженням слуху та зору), команда з м. Новий Розділ та команда з Жовківського району.
Переможців та призерів змагань нагороджено грамотами, медалями та кубками від ЛОЦ ФЗН “Спорт для всіх” та КЗ ЛОР «Львівський регіональний центр з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт».
Загальнокомандні результати:
категорія “Дорослі”
1 місце – Городоцький район
2 місце – м. Червоноград
3 місце – Стрийський район
4 місце – м. Стрий
5 місце – Сокальський район
6 місце – Пустомитівський район
7 місце – Жидачівський район
8 місце – м. Самбір
9 місце – Яворівський район
10 місце – Турківський район
11 місце – Жовківський район
12 місце – Миколаївський район
13 місце – Самбірський район
14 місце – м. Новий Розділ
категорія “Ветерани”
1 місце – м. Новий Розділ
2 місце – м. Стрий
3 місце – Турківський район
4 місце – Миколаївський район
5 місце – Пустомитівський район
6 місце – Городоцький район
7 місце – Сокальський район
8 місце – Яворівський район
9 місце – Жовківський район
10 місце – Жидачівський район
11 місце – м. Самбір
12 місце – м. Червоноград
13 місце – Самбірський район
категорія людей з інвалідністю
1 місце – м. Львів (команда 1)
2 місце – м. Львів (команда 2)
3 місце – м. Новий Розділ
4 місце – Жовківський район
Валерій Янюк, обласний центр “Спорт для всіх”
Коментарі