У Львові змінили схеми руху для восьми автобусних маршрутів
Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив зміну схеми руху восьми автобусних маршрутів, які курсують через вулицю Куліша.
Зокрема, йдеться про маршрути №7, 17, 20, 25, 31, 34, 41 та 51. Згідно з рішенням виконкому вони курсуватимуть через проспект Чорновола, а по вулиці Куліша рухатиметься лише приватний транспорт.
Тепер схеми руху маршрутів є такими:
Автобус №7:
вул. Чигиринська – вул. Грінченка – вул. Гетьмана І. Мазепи – вул. Замарстинівська – просп. В. Чорновола – вул. Городоцька – вул. С. Бандери – вул. Героїв УПА – вул. Кульпарківська – вул. Наукова – вул. Хуторівка – просп. Червоної Калини – вул. М. Драгана – вул. Скрипника – вул. Драгана – просп. Червоної Калини – вул. Хуторівка – вул. Наукова – вул. Кульпарківська – вул. В. Антоновича – вул. С. Бандери – вул. Городоцька – вул. Торгова – пл. Різні – просп. В. Чорновола – вул. Замарстинівська – вул. Гетьмана І. Мазепи – вул. Б. Грінченка – вул. Чигиринська.
Автобус №17:
вул. Рудненська – вул. Я.Гніздовського – вул. Широка – вул. Суботівська – вул. Іванни Блажкевич – вул. Калнишевського – вул. Повітряна – вул. Левандівська – вул. Шевченка – вул. Бенедиктовича – вул. Городоцька – вул. Торгова – пл. Різні – просп. Чорновола – вул. Варшавська – вул. Замарстинівська – вул. Гетьмана І. Мазепи – вул. Миколайчука – вул. В. Щурата – вул. Миколайчука – вул. Гетьмана І. Мазепи – вул. Замарстинівська – вул. Варшавська – просп. Чорновола – вул. Городоцька – вул. Шевченка – вул. Левандівська – вул. Повітряна.
Автобус №20:
вул. Польова – вул. Пластова – вул. Ковельська – вул. Кукурудзяна – вул. Б. Хмельницького – вул. Гайдамацька – вул. Замарстинівська – вул. Під Дубом – просп. В. Чорновола – вул. Городоцька – вул. Сяйво – вул. Широка – вул. Суботівська – вул. Широка – вул. Сяйво – вул. Городоцька – вул. Торгова – пл. Різні – просп. В. Чорновола – вул. Під Дубом – вул. Замарстинівська – вул. Л. Долинського – вул. Б. Хмельницького – вул. Кукурудзяна – вул. Ковельська – вул. Пластова – вул. Польова
Автобус №25:
вул. М. Кордуби – вул. Опришківська – вул. Б. Хмельницького – вул. В. Липинського – просп. В. Чорновола – вул. Городоцька – вул. Кульпарківська – вул. Т. Копистинського – вул. Любінська – вул. І. Виговського – вул. Кульпарківська – вул. Наукова – вул. Стрийська (ТРЦ “Кінг Крос Леополіс“) – вул. Стрийська (автовокзал) – вул. Наукова – вул. Кульпарківська – вул. І. Виговського – вул. Любінська – вул. Окружна – вул. Кульпарківська – вул. Городоцька – вул. Торгова – пл. Різні – просп. В. Чорновола – вул. В. Липинського – вул. Б. Хмельницького – вул. Опришківська – вул. М. Кордуби
Автобус №31:
вул. Чернівецька (залізничний вокзал) – вул. Городоцька – вул. Торгова – пл. Різні – просп. В. Чорновола – вул. Замарстинівська – вул. Гетьмана І. Мазепи – вул. Б. Грінченка – вул. Б. Хмельницького (Галицьке перехрестя) – вул. Б. Грінченка – вул. Гетьмана І. Мазепи – вул. Замарстинівська – вул. Варшавська – просп. В. Чорновола – вул. Городоцька – вул. Чернівецька (залізничний вокзал)
Автобус №34:
с. Білогорща – вул. Роксоляни – вул. Широка – вул. Сяйво – вул. Городоцька – вул. Торгова – пл. Різні – просп. В. Чорновола – вул. В. Липинського – вул. Б. Хмельницького – вул. Б. Грінченка – вул. Гетьмана І. Мазепи – вул. Замарстинівська – вул. Варшавська – просп. В. Чорновола – вул. Городоцька – вул. Ю. Бенедиктовича – вул. Городоцька – вул. Сяйво – вул. Широка – вул. Роксоляни – с. Білогорща
Автобус №41:
вул. Сихівська – просп. Червоної Калини – вул. Хуторівка – вул. Наукова – вул. Княгині Ольги – вул. І. Горбачевського – вул. Генерала Т. Чупринки – вул. С. Бандери – вул. Городоцька – вул. Торгова – пл. Різні – просп. В. Чорновола – вул. Варшавська – вул. Замарстинівська – вул. Гетьмана І. Мазепи – вул. Б. Грінченка – вул. Б. Хмельницького (Галицьке перехрестя) – вул. Б. Грінченка – вул. Гетьмана І. Мазепи – вул. Замарстинівська – вул. Варшавська – просп. В. Чорновола – вул. Городоцька – вул. Ю. Бенедиктовича – вул. Городоцька – вул. С. Бандери – вул. Генерала Т. Чупринки – вул. І. Горбачевського – вул. Княгині Ольги – вул. Наукова – вул. Хуторівка – просп. Червоної Калини – вул. Сихівська
Автобус №51:
вул. Б. Хмельницького (Галицьке перехрестя) – вул. Б. Грінченка – вул. Гетьмана І. Мазепи – вул. Замарстинівська – вул. Варшавська – просп. В. Чорновола – вул. Городоцька – вул. Кульпарківська – вул. Любінська – вул. С. Петлюри – вул. О. Кульчицької – вул. І. Виговського – вул. Володимира Великого – вул. Княгині Ольги – вул. Наукова (ТЦ “Вікторія Гарденс“) – вул. Наукова – вул. Княгині Ольги – вул. Володимира Великого – вул. І. Виговського – вул. О. Кульчицької – вул. С. Петлюри – вул. Любінська – вул. Окружна – вул. Кульпарківська – вул. Городоцька – вул. Торгова – пл. Різні – просп. В. Чорновола – вул. Замарстинівська – вул. Гетьмана І. Мазепи – вул. Б. Грінченка – вул. Б. Хмельницького (Галицьке перехрестя).
Коментарі